Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez tényleg ciki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg ciki?

Figyelt kérdés
Az osztalytarsaim csufolnak :( azt mondják hogy nagyon éretlen vagyok, mert még szűz vagyok... Egy fiúval beszéltem erről hogy vegye el a szuzessegemet holnap lehet megtortenik, de egy kicsit félek.
2016. nov. 5. 21:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha csak így oda dobod magad valakinek, csak hogy ne csúfoljanak az osztálytársaid, akkor tényleg éretlen vagy. Öt év múlva visszagondolva erre csak a fejedet fogod fogni, hogy hogy lehettél ennyire gyerekes.
2016. nov. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Néha el sem hiszem, hogy léteznek ennyire hülyék a világon!
2016. nov. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az.

De sebaj, majd jól megbánod, és jöhetsz ide sírni, meg újabb kérdéseket kiírni.

2016. nov. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Az érettségnek semmi köze ahhoz, hogy szűz vagy e, vagy sem. Ezt nyugodtan közölheted az osztálytársaiddal!
2016. nov. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok. És kicsit tudatlan. De sajnálom hogy hülyének néztek. Pedig dicséretes 5 vagyok mindenből :)
2016. nov. 5. 21:44
 6/20 Ketri ***** válasza:
100%

Ne legyél butaaaa!!!

Most lehet annak tartanak, és ?? Mostanra már fejjel kellene beférni a bemenetnel, éa akkor sokkal érettebb lennél?! Hát nem. Az hogy érett vagy éretlen vagy nem attól függ hogy szűz vagy e vagy nem. Pl. Ha te most vagy olyan butus és ez miatt oda adod magad csak úgy yx srácnak na az nagyon éretlen viselkedés! Ami késik nem múlik!! Ne legyél buta! :)

2016. nov. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%

Jó, ez is egy kamu kérdés.

Ok, hogy korán kezdik a fiatalok a szexuális életet (amivel nem lenne baj, ha normális felvilágosítást kapnának), de azért azt nem hiszem el, hogy mondjuk egy 30 fős osztályban, aminek mondjuk fele lány már senki sem szűz rajtad kívül. Biztosan van 2-3 aki már szexelt, mindig vannak a koruknál érettebbek egy közösségben, de nehezen hiszem el, hogy mindenki ilyen.

2016. nov. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen pláne korai elveszteni a szüzességed. Azért meg főleg felesleges, mert néhány "okos" osztálytársad éretlennek tart amiatt,hogy szűz vagy. Kíváncsi lennék, hogy ők mennyire érettek...semennyire, mindent anyuci-apuci intéz helyettük, széttenni a lábukat nem nagy dolog, ahhoz nem kell érettség.
2016. nov. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Most bebizonyíthatod, hogy érett vagy-e. Ha belemész, akkor éppen olyan éretlen, h*lye vagy, mint az osztálytársaid. Ha nem, akkor bizonyítottál, hogy sokkal érettebb vagy náluk. Ha az 13 éves unokahúgom írná ezt ki (remélem nem te az vagy!), elég komolyan elbeszélgetnék vele. Veled sem ártana valakinek!
2016. nov. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) aranyosak vagytok! És bele gondolva tényleg igazatok van, de nagyon rossz érzés hogy piszkalnak emiatt. És ez nem kamu kérdés... Nem biztos hogy mindenki de a nagy része azt mondja h ők már nem szüzek.
2016. nov. 5. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!