Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Shemale fiúként szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Shemale fiúként szerintetek találnék olyan heteró srácot aki lenne velem?

Figyelt kérdés
Ki szeretném próbálni egy heteró férfivel.
2016. nov. 6. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Igaziból mi az amit kipróbálnál? Nem mindegy xD
2016. nov. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Korod?
2016. nov. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én kizárólag akkor tudom elképzelni hogy járjak egy shemaleval,ha ténylegesen férfi testben zárt nőről beszélünk és nem olyanról aki csak beöltözget. Ja és cici függő vagyok ,szóval muszáj lesz majd az implantátum,és nem zavarna hogy csak anális elvezet lenne...


Írj privátot ha érdekel mivel tudsz egy heteró pasit megkapni.

19/F

2016. nov. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na várjál, ez egy logikai bukfenc amire a kérdésed vonatkozik. Ugyanis ha egy hetero fiú annak tudatában lenne veled hogy tud a kettőségedről, abban a pillanatban már nem hetero lenne hanem biszex.
2016. nov. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem találnál. Én enyhe biszex oldalról nézem a dolgokat. Még sosem voltam fiúval, de ha egy lányos arcú, lányos hangú, lányos testű és lányos gondolkodású fiúval hozna össze a sors, tudnám barátnőként kezelni... Még izgat is a gondolat, hogy csak mi ketten tudnánk, hogy valójában mindketten fiúk vagyunk...
2016. nov. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én meg pont fordítva vagyok. :) Szóval ha gondolod, írj. :) 29/f
2016. dec. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!