Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges, hogy megundorodtam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy megundorodtam a barátnőmtől?

Figyelt kérdés

Az történt ,hogy egy kisebb közös ivászat közben elkezdett mesélni előttem lévő szexuális élményeiről egészen a tini korától kezdve egyetemista koráig majd tovább.

Hát ,ha csak részleteket is leirnék belőle a többség a nagybetűs K szóval illetné.

Az a helyzet ,hogy teljesen másképp nézek rá azóta :(


2016. nov. 6. 22:31
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
79%
#19: Elképesztő hogy hímnemű létedre mekkora önző egy punci vagy és még dicsekedsz is vele jobbra-balra...
2016. nov. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
35%
Egy Q va az Q va is marad. Három fekete sráccal egyszerre volt, nálam is kizáró ok lenne. Dobd ki, mint egy használt taknyos zsepit, hiszen nem is más.
2016. nov. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
24%
Kutyából nem lesz szalonna! Dobd ki a franca. Gusztustalan barátnőd van.
2016. nov. 7. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
25%
Három nigga bazzz. Az már fújj. Bocsi de ezt olvasva is sokkolt. De ha túl teszed magad rajta még lehet szép életetek.
2016. nov. 7. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
88%
Ordas nagy kamu ez a sztori és a kérdező egy másik login alatt még válaszolgat is magának hogy erkölcstanórát tarthasson.
2016. nov. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
#25 ezt kifejtenéd?
2016. nov. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
77%

1: a csaj kicsit kiélte magát, ami tök jó, én sajnálom, hogy én és a párom nem éltük ki jobban magunkat házasság előtt, mert most már nem tudjuk (úgy)

2: amikor összejöttetek és szexeltetek, gondolom tudtad, hogy mennyire nyitott dolgokra, milyen vele a szex, miket tud stb. Gondolod, hogy szende szűzként tanulta ezt meg?

3: sok pasi tűzbe tenné a kezét ilyen szexuálisan nyitott csaj után, fogd fel, hogy ezzel a csajjal sosem lesz unalmas a szexuális életetek és minden egyes perverzitásodat, vágyadat ki tudod vele próbálni, míg másokat még arra sem lehet néha rávenni, hogy orálozzon

4: sok tapasztalat után téged választott... ez nem fényezi az egódat kicsit?

5: mielőtt szakítanátok, küld át hozzánk, ilyen csajjal öröm lenne megismerkedni!!!

2016. nov. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
51%

Olyan vagy, mint az exem, bár ő sokkal rosszabb, mert én ehhez képest szinte "ártatlan" vagyok. Örülök, hogy vele már vége, nekem nincs szükségem olyan emberre, aki mindig a fejemhez vágja a múltam, de szakítani nem képes. Ha annyira rossz, akkor miért vagy vele?? Kíméld meg ezt a lányt saját magadtól. Keress valami szende szüzet, ha neked ez jön be, ezzel sincs igazából semmi baj, csak ne bánts és ócsárolj másokat.

Véleményem szerint meg jól tett a barátnőd mindent.Ezek a vágyak más csajokban is megvannak (vagy hasonlóak), csak ők nem merik kipróbálni, mert a társadalmi nyomásnak engednek. Igen, még az itt válaszolók álszent kis barátnői is ilyen perverzek, hiába fújjogtok, lehet a csajotok otthon színesbőrű gangbangekre élvez. :D Az bezzeg nagyon menő, ha egy srác minden országból össze tudott szedni valakit, meg hármasozni, stb.

2016. nov. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
4%
Tudtam, hogy megjelenik a sok rib*c mosdató nyomorult, akik erre verik ki. Gondolom neketek egy szakadt qurwa is jó lenne csak legyen már valaki.
2016. nov. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
18%

"Véleményem szerint meg jól tett a barátnőd mindent"


Egyik szutyok megvédi a msikat.


"Ezek a vágyak más csajokban is megvannak (vagy hasonlóak), csak ők nem merik kipróbálni, mert a társadalmi nyomásnak engednek."


Jól teszik.


" Igen, még az itt válaszolók álszent kis barátnői is ilyen perverzek, hiába fújjogtok, lehet a csajotok otthon színesbőrű gangbangekre élvez. "


Ki nem szarja le, hogy a 4 fal között mire élvez?


"D Az bezzeg nagyon menő, ha egy srác minden országból össze tudott szedni valakit, meg hármasozni, stb."


Igen.

Amúgy hiába vergődsz itt minél több szexuális kapcsolata volt egy nőnek, annál alkalmatlanabb hosszútávra. Riba**ak meg qurvának lenni sose volt dicsőség.

2016. nov. 8. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!