Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm elmondta hány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm elmondta hány pasival volt együtt rettentően zavar! Nem jön össze a sex sem! Vélemény?

Figyelt kérdés
22/f vagyok és életemben 1x voltam együtt lánnyal előtte (hulla részegen 17 évesen). Soha nem volt barátnőm, és úgy voltam vele hogy 25 éves koromig soha semmibe nem gabalyodok bele, mert iszonyat félek hogy összetöri bárki is a szívem. Megismertem Őt 4 hónapig "ismerkedtünk" és beleszerettem. Nemrég megtudtam hogy 4 komoly kapcsolata volt és 2 egy éjszakás kalandja. Úgy voltam vele ha elmondja ezt zavar 1 kicsit és túlteszem magam, de mióta tudom, és párszor láttam facebookon az exeket szinte belebolondulok. 1 hónapja "próbálunk" sexelni hol ok, hol nem jön össze, (az én hibám miatt) mert ráparázok a teljesítésvágy miatt. Megbeszéltem vele hogy az exekről soha többet ne beszéljünk, de nem tudom kiverni a fejemből. A barátnőmet nagyon türelmesnek ismertem meg és megértőnek, és azt mondja nem zavarja... de mivel a sexuális életünk katasztrófa (miattam) nagyon félek hogy nem lesz hosszú távú a kapcsolatunk. Hogy kűzdjek meg ezzel a ráparázással?

2016. nov. 7. 14:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Hát nem tudom hány éves a barátnőd, de ha ő is 22, akkor azért az a 6 annyira nem vész. Pláne ha abból 4 kapcsolat, 2 meg becsúszott, na bumm. Szerintem nem akarod tudni, hogy egy két lányka hány partnernél jár 22 éves korukra..
2016. nov. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 October15 ***** válasza:
98%
Nagy ívbe szrd le. Másodszor pedig: tanuld meg leírni azt, hogy szex de nagyon gyorsan.
2016. nov. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld ezt meg vele nyugodtan.
2016. nov. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
rendben Elnézést a helyesírási hiba miatt. Most hogy ezt leírtam közbe folyt rólam a víz, mert egyszerűen belegondolok és kész vagyok. A lány 20 éves. 1 hónap múlva fitymaszűkület miatt körülmetélnek hátha megoldódik a szex
2016. nov. 7. 14:42
 5/17 anonim ***** válasza:
72%

"25 éves koromig soha semmibe nem gabalyodok bele, mert iszonyat félek hogy összetöri bárki is a szívem. "


Ekkora ratyi dumát.

2016. nov. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy leratyiztál, nővérem nagyon sokat szenved a pasik miatt, és én így döntöttem
2016. nov. 7. 14:45
 7/17 anonim ***** válasza:
23%
Ha nem tudod feldolgozni keress mást. Vannak még olyan lányok akiket 20 évesen nem dugtak meg féltucatnyian.
2016. nov. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Miért mondta el neked? Te kérted?
2016. nov. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez téged azért zavar, mert a barátnőd szexuális élete aktívabb volt a múltban, mint neked és szerintem azért érint rosszul, mert te vagy a férfi a kapcsolatban és mégis neked van jóval kevesebb szexuális tapasztalatod, a lány pedig már megtapasztalt, több fiúval is kipróbálta és attól tartasz, hogy te nem leszel elég jó neki, hiszen ő már annyi pasival volt és lehet hogy bénább vagy az exekhez képest. Én ezt gondolom, de persze ez nem biztos.
2016. nov. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#6

Mondom én


#7

Na azok Olyanok is.

2016. nov. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!