Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Ti szakítanátok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ti szakítanátok egy kezdődő kapcsolatban a barátnőtökkel, ha az első együttlét nem sikerült? 25/L

Figyelt kérdés
A barátommal hétvégén volt meg az első alkalom, de először ő, aztán én mondtam csődöt. Nem izgult fel, amikor próbáltam kielégíteni orálisan, utána meg neki nem sikerült a behatolás, de végül összehoztuk csak azt mondta, hogy vele sohasem történt még ilyen első alkalommal és látszott, hogy nagyon le volt törve, hiába vigasztaltam, nem szólt, nem beszélt. Most két napja viszont már nem olyan lelkes mint régen, nem keres. Ennyire kiábrándulhatott belőlem? Szeretném vele megbeszélni, de nem igazán nyitott erre egyelőre.
2016. nov. 7. 14:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis!

Bár én eleve nem fekszek le kezdődő kapcsolatban.

2016. nov. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
2 hónapja ismerjük egymást és 3 hét után történt meg.
2016. nov. 7. 14:55
 3/25 anonim ***** válasza:
16%

Itt nem te voltál a hibás.

Ő mondott csődött.

Mindegyik ezt mondja hogy vele még nem fordult ilyen elő.

Xard le.Keress másikat.

2016. nov. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
86%

Dehogy.

Ha valakivel lefekszem akkor azt szeretem annyira hogy képtelen lennék elhagyni ilyen miatt.


18F

2016. nov. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

ég a pofája...

csúnya szóval, hogy besült a töke.

mond neki álljon le 3 napra a recskával.

hidd el, olyat dugtok mint még sose ;)

2016. nov. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Úgy értettem: nálam a szexhez kell egy adott szintű bizalom és intimitás. Nem is igazán az időtől függ, de számomra a szex egy párkapcsolat kiteljesedése, amihez legalább az kell, hogy már ne csak kezdődő kapcsolatnak nevezzem.

De ízlések és pofonok. Nem is ez a lényeg. Aki azért szakít, mert egyszer nem jön össze valami, az egy emeletes nagy balek.

2016. nov. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
2%

Fura egy lány vagy. Én szakítottam már azért pasival, mert nem állt fel neki még orális szexre sem (!). Ez azért gáz, hiszen csók után azért már illene, főleg először. Szóval vagy nem tart vonzónak, vagy impotens, vagy valami nagy lelki geb.sz van ott.

Valószínű ő is érzi, hogy ez gáz.

2016. nov. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Kapnál javítási lehetőséget.
2016. nov. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Másnap tök visszafogott volt velem, de éreztem, hogy nincs nála minden rendben. Szóval még ne fessem az ördögöt a falra. Írtam neki, hogy hívjon fel este, ha ráér, de nem tudom, hogy most ezt megbeszéljem-e vele vagy sem. :/ Meg ki tudja, hogy fel fog-e hívni egyáltalán. :/
2016. nov. 7. 15:01
 10/25 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy második alkalommal is megpróbáltuk, ott már felállt neki, csak én utána már én is rágörcsöltem az egészre és nem sikerült.
2016. nov. 7. 15:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!