Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Ti szakítanátok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ti szakítanátok egy kezdődő kapcsolatban a barátnőtökkel, ha az első együttlét nem sikerült? 25/L

Figyelt kérdés
A barátommal hétvégén volt meg az első alkalom, de először ő, aztán én mondtam csődöt. Nem izgult fel, amikor próbáltam kielégíteni orálisan, utána meg neki nem sikerült a behatolás, de végül összehoztuk csak azt mondta, hogy vele sohasem történt még ilyen első alkalommal és látszott, hogy nagyon le volt törve, hiába vigasztaltam, nem szólt, nem beszélt. Most két napja viszont már nem olyan lelkes mint régen, nem keres. Ennyire kiábrándulhatott belőlem? Szeretném vele megbeszélni, de nem igazán nyitott erre egyelőre.
2016. nov. 7. 14:52
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem sajna ez a vonat elment.... sajnálom és ha tudnád, hogy én ki vagyok nyomban rám írnál!!!!!!!!!!
2016. nov. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hát egyelőre nem túl biztató a helyzet, de pár nap múlva találkozunk. Remélem rendeződik minden kettőnk között és folytathatjuk ott, ahol abbahagytuk.
2016. nov. 9. 16:50
 23/25 anonim ***** válasza:
Dehogy. Az ha az első nem sikerül az szerintem csak annyit jelent hogy kicsit lassab az egymásra hangolódás sex téren.
2016. dec. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Végül mi lett a történet vége?
2017. ápr. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Hát nagy nehezen kihúztam belőle, hogy nem akar tőlem többet, nem szeret.
2017. jún. 21. 07:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!