Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt olyan lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lányok akiket kifejezetten izgatnak a fiatal vagy szűz fiúk?

Figyelt kérdés
Kort és hogy miért írjátok le :) Köszi

2016. nov. 8. 06:27
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Ne reménykedj. Nem fogsz szánalom szexet kapni.
2016. nov. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok 18 se szűz, de kíváncsi vagyok.
2016. nov. 8. 06:47
 3/9 anonim ***** válasza:

Én szűz vagyok és történetesen a nőket,maximum semleges állásponton vannak ezzel kapcsolatban.

Általában inkább elzavarták,hogy akkor jönnek vissza,ha már felkutatták valamit,ami nem túl logikus.

2016. nov. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Persze de csak addig amíg szűz. Utána nem érdekel. Szánalomból meg nem szexelek egy szűzzel se 22 L
2016. nov. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

Napi kétszer kérdezitek meg ezt a szánalmas kérdést.

Komolyan azt gondoljátok, hogy jön egy bomba csaj, aki majd szánalom szűztelenít titeket?

Ha rám hallgatsz, félre teszel 15 ezer forintot és elmész egyet ku*vázni aki megmutatja hol van a tököd. Aztán utána már egyedül is tudod mire kell használni.

2016. nov. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A gyengébbek kedvéért nem 18 vagyok és nem vagyok szűz... Nem megy az olvasás mi van gyökerek?
2016. nov. 8. 08:15
 7/9 anonim válasza:

izgatnak 😊 persze ha vonzónak is találom őket

25L

2016. nov. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok 18 se szűz, de kíváncsi vagyok."


Hogyne.

2016. nov. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Rendben legyen ahogy akarod. Mi gyökerek vagyunk! Te pedig nem vagy 18 és már szűz sem.


De ki a büdös fene mondta, hogy 18 vagy? Olvass már vissza. Ez miatt csak te mentegetőzöl egyedül. Senki nem állított ilyet. Nem gondolod, hogy ez egy kicsit gyanús?

A kérdésedre visszatérve, pedig mi a frászért érdekelne téged, hogy a csajokat izgatják-e a szűz fiúk ha te nem volnál az??


Ezt szerintem bebuktad gyökér!

2016. nov. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!