Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy lehet az, hogy a nagyon...

Hogy lehet az, hogy a nagyon szép, nagyon vonzó lányok többsége kifejezetten gonosz, embertelen, kegyetlen és élből még a baráti közeledést is visszautasítja?

Figyelt kérdés
Miközben azt vettem észre hogy a fiúknak nem kellő, kevésbé vonzónak titulált, kövérnek vagy csúnyáknak tartott lányok jóval nagyobb része kedves, örül egy jó beszélgetésnek, stb?

2014. nov. 26. 21:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Aki magas lovon ül az csak lenézni tud a másikra nemde?
2014. nov. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Mert a nők monopolhelyzetben vannak a társadalomban, szinte az összesért rajonganak a férfiak, ezért nekik nem kell megjátszaniuk a jót, lehetnek olyanok, amilyenek legbelül!
2014. nov. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
38%

mert a jónők olyan csávót kapnak meg amilyet akarnak

a kövér lányok örülnek, ha kapnak valakit

tisztelet a kivételnek, én speciell nagyon bírom a talpraesett, jóstílusú magára sokat adó testes nőket... a zsánereim alkalmi kapcsolatra

2014. nov. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Mert sokan azt hiszik, elég a jó külső, a belső világot ilyenkor már nem kell fejleszteniük. De ez tévhit, legalábbis értelmes férfiak nem állnak le ilyen nőkkel.
2014. nov. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
57%
Az a baj, hogy sajnos nem lehet beskatulyázni így az embereket. Pedig milyen egyszerű lenne a világ. Rengeteg helyen dolgozom emberekkel (diákmunka), és ha készítenénk egy statisztikát (egy normálisat, nem egy mai agyonmanipulált, agyonkozmetikázott statisztikát) akkor egész mást mutatna a kép. Mindegyik csoportban van ilyen is olyan is. Még többség sincs, hogy pl a szép lányok többsége ilyen, a ronda lányok többsége meg olyan. Nagyon furcsa dolog általánosítani úgy, ahogy a kérdésedben feltetted.
2014. nov. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%
Ezek a lányok nem tudják, hogy a szépség elmúlik egyszer.
2014. nov. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
de az úgynevezett "jó nők" jelentős többsége tényleg mindig gonoszabb jóval embertelenebb mint akinél nem próbálkoznak a fiúk, szóval ezek a "jó nők" így boldogok? Nem csak arra kellenek ilyen természettel a gazdag, 55ös bicepszű 2 méteres "jó pasiknak" h lefeküdjenek, aztán hosszabb távra úgy sem tud megmaradni mellettük senki ha így viselkednek... mi lesz velük ha idősebbek lesznek, utca?
2014. nov. 26. 22:04
 8/16 A kérdező kommentje:
Vegitaéssongoku tévedsz NEM általánosítottam, pont azért mert nem azt írtam hogy mindegyik ilyen, hanem a többsége akikkel nekem volt tapasztalatom, természetesen nem mondhatom hogy a világ összes szépnek vonzónak tartott lánya ilyen lenne de azt vettem észre hogy 1 undok taszítónak tartott lányra jut 10 minimum "jó nő"
2014. nov. 26. 22:06
 9/16 anonim ***** válasza:
46%

Semmi különös nincs ebben, mert a "szép", "vonzó" kinézetű lányok többsége tudja, hogy tetszik a férfiaknak.

Írhatnám azt is, hogy a férfiak többségének.

A férfiaknak pedig azért tetszenek, mert a többségi igény az, hogy az "ő csajukat/nőjüket" más férfiak irigyeljék.

Kinézet, nem pedig tartalom alapján.

Guminővel oldalukon nem feszíthetnének...

Az általad idézett nők pedig eltelnek maguktól, hogy a többségből választhatják ki a nekik jóképűnek itélt férfiakat.

Meg is kapják, de többnyire nem állandóra.

2014. nov. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Ó bárcsak rá lehetne húzni ezt csak a "jó csajokra".Szerintem jobban veszed, ha 1 jó csaj elküld, mint ha 1 számodra kevésbé vonzó.

A szépnél még azt mondod h túl nagyok az igények.De mikor már a béka segge alá adod és akkor kapod a kinevetést akkor az nagyon tudhat fájni :D Nem tudom mert én nem próbálkozom.A sült galambot várom.De biztos így van.

Viszont a jó csajoknál hamarabb elnézem h beképzelt vki.A rondább csajok esetében azonban röhejes.Mert attól még h a barátnők nyalizzák a púzóját h jaj de csini még nem biztos h a valóság is ez.

2014. nov. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!