Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon nagy szexuális étvággya...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy szexuális étvággyal rendelkezem, de úgy érzem, a barátommal nem passzolunk e téren. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én sokkal többször, sokkal hosszabban szeretném, mint ő. Neki jó heti 1x. Én nagyon keveslem, hiába bújok, semmi.

De így meg én szenvedek.


2016. nov. 8. 19:47
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
15%
Sok rondaság hiszi magát szépnek. Ha szép lennél naponta kétszer dugna, nem hetente egyszer. Mutass képet.
2016. nov. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 A kérdező kommentje:

Miért gondolja mindenki azt, hogy ronda vagyok?!


Annyira gyerekesek vagytok, komolyan.

Képet nem küldök.

2016. nov. 8. 20:30
 13/50 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyanez volt, 5 év után hozzámentem, onnantól kezdve egyáltalán nem akarta a szexet, szóval számíts rá, hogy később ennél is kevesebb szex lesz.
2016. nov. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 ricsi59 ***** válasza:
23%
Ha Pest közelében laksz szívesen segítek rajtad.. Küldj képet privátba 😂
2016. nov. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 icu75 ***** válasza:
74%
Nézd,kevés férfi bírja hosszabb távon a sűrű szexet. Nálunk az első időkben nem volt ilyen gond,de aztán a párom kezdett beállni a heti 1re. Mondtam neki hogy ok a heti 1de akkor lemondhat a reggeli gyors menetről meg a viszonzás nélküli orálról mert ha heti 1x van valami akkor nekem (is) fullra ki kell elégülni. Nagyon sokat beszélgettünk erről őszintén. Most már több mint 10éve vagyunk együtt heti 1-4x van szex hetente. Tökéletes szerető lett belőle,ki tud készíteni rendesen. Szerintem egy férfit könnyebb rávenni hogy szexeljünk,sokkal könnyebb mint az ellenkezője,hogy a férj nem tudja az asszonyát rávenni. A te esetedben tudni kéne mióta vagytok együtt,mióta ütközött ki a libidóbeli különbség,milyen kompromisszumokra hajlandó a párod érted és persze te -őérte?
2016. nov. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 A kérdező kommentje:

Csak mi még fiatalok vagyunk :(

23 és 28 évesek.

3 éve vagyunk együtt. Eleinte is én voltam a nagyobb étvágyú, de most.. hiába kedzeményezek, semmi, ő fáradt. Mindig.. állandóan :(

2016. nov. 8. 20:50
 17/50 anonim ***** válasza:
0%
Értsed meg, ahhoz hogy kívánjon ki kellene nézned valahogy. De ha te lemész a bányába, magától feljön a szén.
2016. nov. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 icu75 ***** válasza:
Neked kell tudni/érezni hogy tényleg fàradt ennyire? Depressziós? Vagy csak kifogás? Az én párom is dolgozik,de csak közepes fizikai és erősebb szellemi munka. Van húzósabb időszak,látom ha fáradt. Mondjuk mi nem játszmázunk,30évesen jöttünk össze,már túl voltunk mindketten egy-két dolgon.
2016. nov. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjátok már azt, hogy ronda.

Az exemnek elég lett volna havi 1-szer, a mostani pasim meg napi 3-4-szer rám mászik. Most akkor ronda vagyok, vagy szépségkirálynő? :D


Kérdező, nem hinném, hogy javulni fog a dolog igazából. Beszéltél már vele erről? Nem is akar változtatni? Akkor kb annyi lehetőséged van, hogy

- szakítasz

- elviseled, hogy nem kapsz elég szexet

- szeretőt tartasz / alkalmi viszonyokat keresel

A te döntésed, hogy melyik a legjobb neked, én az elsőt ajánlom, találhatsz simán hozzád illő temperamentumú partnert, meg a párod is találhat hozzá illőt.

2016. nov. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 A kérdező kommentje:
Nem fogok képet feltölteni, azért se. Hiába mondok én bármit. Meg ha most feltöltök egy képet, mi a garancia hogy én vagyok rajta? semmi.. szóval, hagyjuk már. Elkanyarodtál a kérdéstől nagyon.
2016. nov. 8. 22:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!