Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon nagy szexuális étvággya...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy szexuális étvággyal rendelkezem, de úgy érzem, a barátommal nem passzolunk e téren. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én sokkal többször, sokkal hosszabban szeretném, mint ő. Neki jó heti 1x. Én nagyon keveslem, hiába bújok, semmi.

De így meg én szenvedek.


2016. nov. 8. 19:47
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:
Es legyszi ne kuldjetek privatban kepet a peniszetekrol. Biztos kisebbsegi komplexusotok van, de engem nem erdekel.
2016. nov. 9. 20:28
 42/50 anonim ***** válasza:
100%

a poén az, hogy azzal, hogy csak válaszolok én is megkapom a pénisz képeket, hiába vagyok pasi... Hiába, ha valaki kanos annak már mindenki csak lyuk :)


Hülye érzés emiatt szakítani, tudom, viszont ha még fiatal vagy, ha nem vagy megelégedve a pasi teljesítményével (bármilyen oldalt) és úgy látod a pasi kicsit sem törekszik a változásra, akkor ott lépni kell, vagy elfogadni, hogy ez már csak így lesz (és rosszabb az idő múlásával)


Azért elsősorban a magad boldogsága a legfontosabb, mert ha te nem vagy boldog, akkor ő sem lesz melletted.

2016. nov. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 A kérdező kommentje:

Te is kaptal kepet?:D


Igen, valoban a sajat boldogsagom a legfontosabb es ugy erzem, hogy o igy is ugy is boldog mostt boldog, szex nelkul is. Es en is erzem, hogy ez csak rosszabb es rosszabb lesz :( sajnos hetvegen is arra fogja a szexmentesseget, hogy faradt mikor nem sol mindent csinal :( szerintem csak keresi a kifogasokat, ugy hogy engem se bantson meg. Meg hosszabbtavon sajnos erzem hogy ez nem fog mukodni igy :(

2016. nov. 10. 10:31
 44/50 anonim ***** válasza:

ha úgy érzed, hogy nem fog működni, akkor lépj. Annak nincs értelme, hogy még hónapokat együtt töltötök, csakhogy ne bántsd meg a másikat. Minden egyes hónap a te életedből és a következő kapcsolatodból veszi el az időt.

Az ember érzi már pár hónap után, hogy valakivel le tudná e élni az életét boldogságban, ha te ezt nem érzed, akkor felesleges húznod.


Plusz ha vársz még 1 hónapot, akkor jön a karácsony, akkor már amiatt nem szakíthatsz, azután már amiatt, mert most volt karácsony, és utána már megint eltelt fél év.


De ezt most tényleg úgy mondom, ahogy már régebben is írtam, ez ne hirtelen felindulás legyen, hanem tedd szívedre a kezed és mond azt, hogy "igenis mindent megtettem, ennél többet már nem akarok", és ha ez megvan és úgy érzed, hogy nem elég, akkor lépj.


(Csakhogy ne az legyen, hogy kiszállsz, úgy, hogy nem beszélted meg vele ezt az igen nagy problémát. Az egyetlen visszaütője, hogy sok pasi inkább hazudik mindenfélét, csak még maradj vele)

2016. nov. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 A kérdező kommentje:

Beszéltem már vele, nagyon is sokszor :( Ő mindig mondja, hogy neki így jó, ne kérdezzem, ne beszélgessek vele erről állandóan. Pedig tudja, érzi hogy én többet szeretném :(


Köszi a tanácsokat mindenkinek.. :)

2016. nov. 10. 11:16
 46/50 anonim ***** válasza:

A fentiekből nekem az jön le, hogy ennek már vége. Az előttem szólóval értek egyet; egy mielőbbi higgadt szakítás lehet a megoldás (barátságban, semmi dráma meg sárdobálás).

Azt követően kis sebnyalogatás, és pl. szilveszteri buliban készen állni egy új kapcsolatra (23 évesen legalább is így tennék).

Az asszexualitásáról való témázgatás már megtörtént, nyitni ill. változtatni nem képes/ nem hajlandó a barátod, szóval ennek a kapcsinak annyi.


A szexualitás, az intimitás fontos része a kapcsolatnak, ebben konszenzuson kell lenni. Neked ezzel a sráccal nem sikerült. Sok sikert!

Aztán nem 'visszatáncolni' a búcsúszexnél - utána hetekig vagy negyed évig úgysem lesz semmi...


(Volt olyan kapcsolatom, amiben én voltam nőként a kezdeményezőbb, de az akkori párom abszolút vevő volt rá, értékelte, felizgatta - szóval kb. ugyanazt akartuk az ágyban (is).)

2016. nov. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
Na, mi lett azóta, kérdező?
2016. nov. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 A kérdező kommentje:
Köszönöm az érdeklődést. Most szüneteltetjük a kapcsolatot, bár nehéz :/
2016. nov. 24. 14:13
 49/50 zombozo válasza:

Szia Kérdező!


A fáradtság, vagy bármilyen más ok nem lehet kifogás. Ha igazán szeretne, akkor ki se bírná ő sem heti egyszeri alkalommal, mindig csak melletted akarna lenni, amikor csak tehetné.

Tökéletes partner nincsen, mindig lesz kifogás valamilyen téren. De ha nem tudsz vele szót érteni, akkor nem is szeret, neki így a legkényelmesebb? Ugyanez a szituáció volt nekem is, korban a fordítottja, szakítottunk, nekem nagyon rossz volt, mivel nemcsak testi, hanem a lelki egyensúlyom is kibillent. A szakítás nem volt könnyű lépés részemről, de azt sem akartam, hogy életem végéig egy olyan kapcsolatban legyek, amiben nem érzem jól magam, hiába jó ez a másik félnek.

Ne hagyd se kihasználni, se hülyére venni, tudom, manapság nem könnyű párt találni, de biztos megtalálod a következő igazit. :)

A mondás is kimondja: Kettőn áll a vásár.

2016. dec. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, utolsó :)
2016. dec. 11. 13:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!