Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szex közbeni nemi vágy és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szex közbeni nemi vágy és izgalom mennyire függ a partner testétől? (SZERELEM ESETÉN! )

Figyelt kérdés
(Gondolok itt arra, hogy mondjuk mennyire dögös, jó alak, formás fenék, satöbbi)

2016. nov. 8. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Függ. 4 barátnőm volt, akiket nagyon szerettem mind, de a leginkább azt kívántam aki a szerelmünk mellé külsőre is a legjobban nézett ki (alakra, mellekre, fenékre, alkatra, arcra, stb) (Így utólag már meg tudom mondani objektíven hogy melyik hogy nézett ki, mert mindet szerettem, de ma már egyiküket sem)


A legszebbel volt ilyen, hogy elélvezés után 5 perccel már megint állt a farkam és mentünk második kört nagyon hamar és hasonlók. Nyilván a külső IS számít.

2016. nov. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Számított. Meg az illat sem volt mindegy. Nő vagyok.
2016. nov. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Számomra is számít a partnerem külseje. Nyilván az ember e szerint is választ párt, de van különbség, hogy éppen mennyire dögös az illető, akit kifogunk.


Ha összehasonlítom az exeimet és a velük töltött idő alatti libidómat, akkor azt tudom mondani, hogy minél vonzóbb volt a párom külsőleg, annál nagyobb volt a szexuális vágyam is az irányába.


24F

2016. nov. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Senki Alfonz ***** válasza:
Nagyon sokat számit , bocsánat hogy vurgális vagyok, de attól nem fog felállni hogy szerelmes valaki , ám szerintem sokkal többet jelent maga a szerelem és az összetartozás mint egy dögös puncit orrba-szájba kefélni ...
2016. nov. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Senki Alfonz ***** válasza:

Elözö vagyok, kicsit félreérthetö voltam, hosszabbtávu kapcsolara gondoltam, amikor teszem azt a partner külseje változik, és nem feltétlenül pozitiv irányban .... a libidó termésszetesen csökken , de ez szerintem egyáltalán nem kell hogy bármit is befolyásoljon ha a két ember szereti egymást .

Az " elsö látásra szerelemben " egy nem épp matyóhimzés vadidegenben nem hiszek :)

2016. nov. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Számomra nem számít. Elég különleges helyzetben vagyok, mert orgazmus után szünet nélkül tudom folytatni, ami ritka. BÁR, ettől függetlenül szex után imádok összebújni vele és cirógatni a következő menet előtt. A leginkább az számít, hogy tudom, hogy szeretem, tudom hogy Ő is szeret és nagyon-nagyon jó vele... talán az eddigiek közül a legjobb. Maximálisan kívánom és rengeteget kezdeményezek én... tehát számomra nem függ össze.


25/F

2016. nov. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha volt egy partnerem, aki nagyon vonzó volt testileg, akkor mikor legközelebb szerelmes leszek és mondjuk lesz egy kevésbé dögös barátnőm, akkor ugye nem fogok az exemen gondolkozni, hanem ugyanúgy fogom élvezni?
2016. nov. 9. 06:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!