Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy felejtsem el, csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el, csak játszik velem? L

Figyelt kérdés

Van egy srác még tavasszal találkoztunk, akkor smároltunk csak. Ő csak szexet akart de nem engedtem neki. Tavasz óta csak néha beszeltūnk, mindig mondta hogy majd talizunk de sose jött .több kapcsolata is volt ez idő alatt. . Na most, tegnap előtt történt egy csoda ugyanis taliztunk, de megint csak a kocsi hátsó ülésén akart dugni.

(Nem engedtem neki ) ma ramirt. Megint kezdte a következő tali halasztását,azt mondta hogy majd hétvégén fogunk. De biztos nem lesz belole semmi. Megtehetné hogy eljön ,délelőtt dolgozik. .. Megint kezdi ugyanazt, leszar. . az a baj hogy túl jó pasi, nagyképű bmw s:/mit tegyek? Miért csinálja ezt ? Ma már nem akart velem lenni , azt mondta hogy majd hétvégén. .:/ de tudom már mi lesz


2016. nov. 8. 22:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Tudod te is a választ. Csak szexelni akar semmi többet.

Ne becsüld le magad és keress olyan pasit ski szeret is!

2016. nov. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mivel neked tetszik a nagyképű bmw-s, így előbb vagy utóbb szét teszed neki a lábad! Mivel te is tudod, hogy az ilyen figura nem szerelmes típus. Vagyis nem tervezhetsz vele komoly kapcsolatot. Viszont hamar meg fogja unni. Így vagy hanyatt fekszel, vagy vállalnod kell a kockázatát, hogy többet nem jelentkezik.

Hogy megéri-e hagynod magad egy ürítésre neki, azt te tudod.

2016. nov. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha nagyképű BMW-s akkor miért állsz szóba vele? Sokadok akarsz lenni nála?

Te is tudod, hogy csak játszik veled! Hát akkor? Miért nem választasz egy normális pasit?

2016. nov. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 RRR ***** válasza:

egy skalp leszel és egy emlékfolt a bömös hátsó ülésén

felejtsd el

2016. nov. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mert megfogott. Sajnos jól érzem magam vele. Nem fogok vele szexelni! !
2016. nov. 8. 22:26
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
Mondogasd magadnak,hogy hlye p+csa vagyok és hátha megjön az eszed.
2016. nov. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 RRR ***** válasza:
ha nem szexelsz,akkor ő fogja a felejtést irtó hamar megoldani neked!
2016. nov. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Megfogott a bömösével, mi? :D :D :D
2016. nov. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"történt egy csoda"


Kanos volt?

2016. nov. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Elég tapasztalatlan lehetsz ha nem érted ennek az egésznek a lényegét amit te magad írtál le! Vagy csak nem akarod érteni nem tudom! Az egész a szexről szól semmi másról legalábbis a az ő részéről.Ha megfekszel neki és jól teljesítesz talán talán néha még megkeres szűkebb napokon űrítés gyanánt.Ha megfekszel neki de nem teljesítesz jól hát ennyi volt sz*rni fog rád.Ha meg nem fekszel meg neki megunja és szintén sz*rni fog rád.Ennyi a lényege szerintem.Lehet nyers voltam de ilyen pasitól nem várhatsz többet és ne is várj! Én a helyedben biztos nem foglalkoznék ekkora trógerral.szórakozzon csak anyukájával ne veled!! 22/l
2016. nov. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!