Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nagy pénisszel áldott meg az élet, és még nagyon kamaszként igazi áldásként éltem meg, aztán szépen lassan amikor lettek barátnőim, egyre csalódottabb lettem, 3 ból 2 lány azonnal szakított velem amikor meglátták a péniszem, odáig sem jutottunk el, hogy legalább megpróbáljuk a sexet, az egyetlen lány aki nem szakított velem ő is csak bekapni volt hajlandó, de amikor 1 év járás után sexelni akartam akkor szakított, most azóta 23 éves vagyok, és még mindig szűz, csakis a cumizást vállalták be a lányok, nagyon elkeserítő, hirdetnem kellene magam, hogy sexelni akarok nagy mérettel? Egyre szánalmasabban érzem magam. A méreteim 21 cm és 5 cm vastag. 23 F
2016. nov. 9. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Úgy vettem észre, mérettel nem lehet csajozni.. Olyan nincs, aki húú de kiváncsi, ezért majd jól kipróbál.

Olyan viszont van, hogy ha kiderül, eleve azt mondják h tök esélytelen, 18 is fájt. Szóval letagadni ne tagadd le, de sajna csak a férfiak hiszik, hogy ekkora meg akkora öröm.

25F, 20,5cm.

2016. nov. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Deflohelp ***** válasza:
Pedig ami a hosszát illeti, elegendő egy kis törülközőt kötni gyűrűszerűen a tövére és az majd megakadályozza a túl mély behatolást.
2016. nov. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Senki Alfonz ***** válasza:

Könnyen beszélek mert középmérettel áldott meg a sors , de szerintem tuldramatizálod a problémát .

A helyedben nem "hirdetnék" , de társkeresö oldalakon ismerkednék teszem fel Badoo és hasonlók , biztos hogy rövid idön belül egymásra taláész valakivel.

2016. nov. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Majd írd ki, hogy hány nőtől kaptál privátot!
2016. nov. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs az az ég, hogy magamba engedjem... nekem már a 18 cm körüli exszel is borzalmas volt.

Feszített, folyton véreztem, ha nem figyelt, a méhszájamat dugta...

2016. nov. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!