Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy lány nem rég ismerkedtem meg vele, ö most kezd túl lenni egy komolyabb párkapcsolaton és hát nem igazán tudja szerintem ö se, hogy mit akar. A baj ott kezdödik, hogy én elkezdtem többet érezni iránta, szimpla barátságnál. A második probléma, hogy elég messze is élünk egymástól. Akartunk találkozni, de nem sikerült, mert ö akkor épp mindent leszart. Egyszer flörtöl meg édes vagyok meg stb, utána meg nekem mondja el minden baját szerelmi téren és én segítek neki és olyankor elmondja h mennyire örül, hogy ismer és hogy velem olyan egyszerüen meg ösztönösen megy minden.. Az sem hanyagolando, hogy szinte mindenröl ugyanugy vélekedünk, ugyan azokat a dolgokat szeretjük és imádjuk.. és nekem is olyan könnyen megy minden, nem bizok másokban, de benne sikerült.. Nem tudom mit gondoljak, lehet esély többre is vagy inkább felejtsem el? Mit tennétek ebben a szituban? Volt már valaki hasonlóban?

Elöre is köszönöm a válaszokat.



2015. nov. 5. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe!
2015. nov. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén,még nem volt hasonló helyzetem,de ameddig nem találkoztok NE BÍZZ MEG BENNE! Nem tudni kik és mik ólálkodnak a neten...először találkozzatok,aztán a kérdésedre a választ már te magad is tudni fogod!
2015. nov. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha osszejonne a talalkozo.. kicsit kivagyok mar ettol, de koszi az eddigi valaszokat, remelem lesz meg tobb is.
2015. nov. 5. 18:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy ne bízz az internetben, 16 évesen nagy szerelembe voltam esve, aztán jól pofára estem, a chatet csak meglévő kapcsolat tartására jó hasznánli.
2015. nov. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
hány évesek vagytok?
2015. nov. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a találkozás rendkívül fontos, még akkor is, ha már találkoztatok néhányszor, még az sem jelent sokat, akkor sem kell interneten keresztül tartani a kapcsolatot valakivel szerintem.. nekem gyakran volt olyan benyomáson, hogy annyira "egyformák vagyunk valakivel" interneten és "mindenben egyetértünk", de nem föltétlenül, van aki direkt szereti úgy feltüntetni magát mások előtt, hogy ilyesmit érzékeltet másokkal, de ha elmúlik az ilyen összhang, egyáltalán nem meglepő
2015. nov. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!