Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom, mit tehetnék ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, mit tehetnék ilyen helyzetben, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Tavaly együtt voltam egy sráccal, ő volt az első szerelmem... Elvileg én is neki. Tényleg nagyon szeretett, és bármit megtett értem... Ő volt az életem, de aztán engem átvertek, és elhittem, és elég csúnyám szakítottunk... 10 hónapja nem is beszéltünk, viszont én nagyon szeretem még mindig... Anno azt mondta, hogy ha kell élete végéig vár rám.. (ez akkor volt, mikor szakítottam vele) Most viszont átmentem egy másik suliba, és ő is oda jár... Minden nap látom, és egyszerűen a szívem szakad bele, hogy mit tettem vele akkor... És azóta is nagyon szeretem, és hiányzik... Ha meglát, lehajtja a fejét, begyorsít, nem is köszön, vagy elmegy a másik irányba... Csak akkor néz, ha azt hiszi nem látom... Mit gondoltok, szerethet még? Helyre tudom hozni? Ha igen, hogyan csináljam? Szerintem szóba se akar velem állni, em állhatok elé úgy, hogy ne haragudjon... Köszi előre is.. 17/L, ő 18/F
2016. szept. 20. 15:54
 1/5 anonim válasza:
Szerintem állítsd meg és beszélj vele.Nekem is volt szinte ugyan ez a szitu és megbeszéltük.Remélem szerencséd lesz neked is.
2016. szept. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És mit mondtál neki?
2016. szept. 20. 16:09
 3/5 anonim ***** válasza:
állj elé és mond meg neki őszintén h mit érzel iránta a legrosszabb esetben nemet mond
2016. szept. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Először őt kérdezd mit érez.Ha nem meri mondani akkor mond te.Ha nem merte ő elsőre valószínüleg szeret.Ha ő mondja előbb majd kiderül:)
2016. szept. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy nem fog szóba állni veled. Az exem nagyon csúnyán átvert, kihasznált, de ha odaállna elém, és azt mondaná, hogy beszéljük meg a dolgokat, akkor nem küldeném el a jó büdös....-ba. Meghallgatnám, elmondanám a véleményem, a többiről meg a helyzet döntene. Nem szeretem már, de lehet elgondolkodnék, hogy megbocsájtsak neki. Szóval ha eltudod neki magyarázni érthetően a miérteket, akkor szerintem nem fog haragudni, a folytatás meg már csak rajtatok múlik, hogy hogyan álltok hozzá.


Sok sikert! 17/F

2016. szept. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!