Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudom "kinozni" a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom "kinozni" a páromat? És ő engem? BDSM

Figyelt kérdés

Nyilván nem fizikai fájdalmat okozva.. Vagy csak nagyon minimálisat.

A kikötözésen, az elfenekelésen(csak a fiú a lányt), mellre és punci rá csapás és azon kívül hogy csak közel juttatjuk a másikat de nem hagyjuk elmenni még hogy tudjuk kinozni a másikat amikor domináns/domina - alávetett szerepben vagyunk?

Semmi fizikai fájdalmat okozva!

Éreztettve hogy ő most egy "senki", egy játékszer.

Egymás megalázása (bizonyos határokon belül)

Milyen "büntetéseket" tudtok ajánlani?

Előre is köszi a válaszokat! 🖐🖐🖐



2016. nov. 9. 20:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg videót lehet ezzel kapcsolatosan találni az interneten... Ott legalább látjátok is, mi miből áll, és nem csak olvastok róla ...
2016. nov. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Azok nagyrésze nagyon durva, túl durva..

Ezért kerek tippeket 

2016. nov. 9. 20:25
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy szoktam kínozni az enyémet, hogy kihúzom a routert amikor Wowozik. 😈😈😈
2016. nov. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%
:))))))))))))))))))
2016. nov. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Az érzékszervek korlátozása semmio fájdalommal nem jár, de nagyon izgató. Az információk nagy részét látás útján szerezzük. Ha bekötöd a partner szemét, felerősödnek a többi érzékszervek. Sokkal érzékenyebb lesz minden érintésre. Izgatóbb így az alárendeltnek, mert sosem tudja, hogy kényeztetés vagy bütetés jön. Fokozni tudod a hatást, ha a hallását is elveszed. Füldugóval vagy a fejre jól illeszkedő párnázott maszkkal. Ha a beszéd lehetőségétől is megfosztod (szájpecek), minden érzékelését és kapcsolatát elveszíti a külvilággal. Csak az lesz neki, amit érez és amit teszel vele.
2016. nov. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

A BDSM-em leginkább a fájdalom okozásáról szól. Az egyik lényege ez is.

Btw:

Torkon b@$zás? Ez engem szopó félként beindítana. Egyből könyörögnék azért, hogy keményen kapjak egyet. De ezzel is lehetne játszani. Ha szinte babaként nyomkodná beléd a szerszámát, míg ő elélvezne, te viszont nem. Vagy elég hevesen ujjazná a puncid (ha lány vagy), de nem élvezhetnél el. Esetleg a fenekedet is felavatná. A tárház rohadtul széles ajtót nyit neked, ha te magad is nyitott vagy. De azért ne akarj büntetést és alázást, ha fizikai fájdalmat se akarsz.

2016. nov. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Sötétbe bezárás is nagyon izgató. Elsőnek lehet szekrénybe vagy nagy dobozba. Ha ez izgat Titeket, érdemes beszerezni egy lelakatolható masszív faládát.
2016. nov. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%
Sikáltasd ki vele a WC-t.
2016. nov. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Csiklandozd meg :P
2016. nov. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
de ugy, hogy ki van kotozve, es akkor orakig lehet csikizni :D
2016. nov. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!