Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Izgat egy másik férfi, honnan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izgat egy másik férfi, honnan tudom, hogy én is őt? Többi lent.

Figyelt kérdés

Nem fogok kertelni, de kérlek ne ítélj el. Van egy férfi a közelemben, aki szexuálisan nagyon izgat. Néha, olyan érzésem van, hogy én is őt. Ilyenkor csak fogom magam hazajövök a páromhoz és hát elég keményen (..) . Igazság szerint a pasi elég sokat kihoz belőlem, amit utána a páromon "vezetek le". (Jó értelemben.)


Ti voltatok már ilyen helyzetben?

L


2016. nov. 10. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen... csak veszelyes, mert ha esetleg nagyon rá áll az agyad lehet, hogy nem fogod ugy kívánni a párod.

Meg hat a megcsalás... ha belementek a dologba.

De szerintem is erzi ő is és Te is azt a vonzodast.

2016. nov. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jártam már így. F/36
2016. nov. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


És mi lett a vége?


Megy a zöld kéz.

2016. nov. 10. 22:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Voltam ilyen helyzetben, a férjem értékelte, nagyon is...

Aztán közben szeretői viszony alakult ki a másik férfi és köztem, ennek viszont pár hónapon belül vége lett, ami lelkileg nagyon megviselt és utána semmi kedvem nem volt a szexhez. Sőt, volt olyan, hogy miután szexeltem a férjemmel, eszembe jutott a másik és elsírtam magam. Ezt először még ki tudtam magyarázni, másodszorra már nem... végül rájött, hogy megcsaltam.

2016. nov. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!