Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gumi nélküli szex után Hpv...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumi nélküli szex után Hpv fertőzésel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Még a nyáron egy házi buliban megismertem egy lányt akit már régebb óta is ismertem látásból és egy suliba is jártunk még régen,és hát összemelegedtünk bezárkoztunk a szobába kérdeztem tőle szedd-e fogamzásgátlót azt mondta igen erre én mondtam hogy akkor szexelhetnénk gumi nélkül is ő bele ment énis belementem,de aztán nyilván megbántam és féltem egy pár napig de szerencsére nem volt húgycső gennyezés fekély vagy dudor semmi nyoma nem volt nemibetegségnek viszont rá 3 hétre kb észre vettem a péniszemen 3 lapos szemölcsöt ami tuti nem volt ott a együttlét előtt ez mi lehet?Hpv fertőzés?El kell vele menni orvoshoz vagy ne foglalkozak vele?

2016. nov. 11. 12:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Legalább ez is egy ok arra hogy húzzál óvszert ha már nem bírod gatyában tartani a péniszed... Mit tehetsz? Menj el orvoshoz.. Kérj beutalót a nemibeteg gondozóba.. Aztán majd kezdenek veled valamit... 22 L
2016. nov. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

A HPV vírusfertőzés mellett egyéb fertőzések is okozhatnak hólyagosodást a nemi szervek környékén. De ezt biztosan egy orvos tudja csak megmondani.

Minél hamarabb mész el, annál jobb!

2016. nov. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
Így.jár az ,aki nem bír gumit húzni a kis farkára. Megérdemled a sorsod!!
2016. nov. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Illetlen Levesek 4 ***** válasza:
77%
Menj el "bőr és nemibeteg" dokihoz, nem kell beutaló.
2016. nov. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Mindenképpen mutasd meg egy orvosnak!!
2016. nov. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
1: Tök jól kioktattad, de HPV ellen a gumi sem véd 100%-osan...
2016. nov. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Elgondolkozni , hogy miert is nem gumival csinaltam...

Mert a lenyeg hogy a sok kisfiu nem szeret gumival kefelni, de ha meg van a baj akkor mar rinyalnak!

2016. nov. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%

Időben elkezdtél rugózni a problémán. A nyáron történt az eset, és három héttel később már megvolt a tünet. Ezután november közepén kiírod a kérdésedet.

Szerintem várjál még kb húsvétig.

2016. nov. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a nemibeteg gondozóba nem kell beutaló.
2016. nov. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia, en eddig minden partneremmel hasznaltam ovszert, es ennek ellenere sikerult elkapnom anno egy valoszinusithetoen hpv virusfertozest, es lett egy apro borkinoves a nagyajkamon, de fogalmam sem volt mi az, volt mar hasonlo jellegu borkinoves a nyakamon es a combom terdhez kozel eso reszen tobb eves idokozokkel. (Allitolag minden ilyesmit legtobbszor hpv okoz, es sajnos nem tudsz ellene tenni semmit, de egy egeszseges immunrendszer legyozi ezt is, viszont a szemolcs magatol nem mulik el

) En nogyogyasznal jartam eves vizsgalaton, es ott mutattam neki. Egy masodperc alatt leecsetelte es par nap mulva mar ott sem volt. Ha fiu vagy, akkor borgyogyaszhoz menj szerintem, ott majd segitenek ezeket eltuntetni.

Az en nogyogyaszom azt mondta, hogy az ovszeres vedekezes sok szempontbol nagyon hasznos, de hpv ellen sajnos keveset er. Ez kb. ket eve volt, azota nem jott vissza szerencsere. Remelem, hogy egy kicsit tudtam segiteni. :)

2016. nov. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!