Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet a baja? (szex)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baja? (szex)

Figyelt kérdés

Párommal mostanában úgy érzem borzalmas a szexuális életünk. régen olyan jókat szexeltünk, most ez lecsökkent havi 2-3ra, és inkább orál van 3-4 naponta...

Tegnap benyögte hogy neki a konkrét szex nem jó de sehogy sem mondta el miért. Ha szexelünk nagy ritkán akkor is leállítja hogy inkább orálisan elégítsem ki. régen nagyon jó volt a szex. Ha ő kényeztet engem akkor is hiába kérem hogy szexeljünk...

Mi lehet a baja? ez aggaszt, hogy szerintem ez nem kapcsolat ahol ezt nem tudja elmondani és nem lehet megbeszélni, és közben rommá roncsolódom idegileg hogy mi a baja...?

Velem van a baj? vagy nem szeret már? Egyébként is hanyagol mostanában itthon de állítja hogy szeret...



Én 24N, ő 26F

(4 éves kapcsolat)


2016. nov. 11. 06:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát,itt csak találgatni fogunk.

Megcsal,megunt,depressziós,stresszes a munkája stb.

Nála kellene próbálkozni!

2016. nov. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Valahogy a tüzet kéne visszahoznotok.

Esetleg sokat dolgozik, stresszel?

A legnagyobb baj az, hogy nem mondja el a probléma okát.

Megcsalásra utaló jel van?

2016. nov. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nincs megcsalásra jel, nem tartom valószínűnek.

Munka miatt időnként stresszel de emiatt nehogymár csak az orál menjen...

Szerintem nem szeret már :(

2016. nov. 11. 06:43
 4/8 anonim ***** válasza:
szia kedves kérdezö!! nálunk is ugyan ez a helyzet:( igaz nalunk 16 ev korkulombseg van (parom 40 en 24) lrhrt nála is sok a melo... mondjuk az en parom mindig erre hivatkozik,es inkabb ö is az oralt reszesiti elonyben..annyi kulomseggel,hogy ö nekem ezt nem viszonozza...nekem is keves ez...megcsalni nem fogom mert szeretem de ha nem fog javulni a helyzet akkor sajnos lepni fogok..
2016. nov. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Baja egy Város! :D
2016. nov. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"Ha ő kényeztet engem akkor is...." Hogyan "kényeztet" Nyal?
2016. nov. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én ezt nem értem.Mi bőven nem a ti korosztályotok vagyunk, de bizony heti 5-6 alkalommal együtt vagyunk, és mindig maximálisan figyel arra, hogy én is kielégüljek.

Beszélgetnek kell erről, mert ez nem vezet jóra.Ne hagyd magad lerázni.

2016. nov. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy hosszabb kapcsolatban már csak akkor megy jól a szex, ha nincs feszengés és el tudod engedni magad és jól érzed magad a másik társaságában.

Nálunk is volt néha egy-egy olyan menet ami erőltetett volt és láttam páromon, hogy halál ideg, mert meg akar felelni és csak össze-vissza mozgott és persze én is ideg lettem.


Fel kell szabadulni, jól kell éreznetek magatokat (buli, mozi vagy hasonló után) és utána jól fog menni.

2016. nov. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!