Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőgyógyászoknak vajon sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőgyógyászoknak vajon sok pácienssel van dolguk (szexuális értelemben), vagy szigorúan orvos-páciens viszonyt ápolnak?

Figyelt kérdés
Nyilván van eskütétel,amiben kimondatik,hogy a betegre hogyan kell tekinteni,de ez megegyezik a valósággal? Tényleg van annyi önuralmuk,hogy csak egy szimpla testként kezeljék a nőt,és ne gondoljanak többre? Esetleg emberfüggő?

2016. nov. 12. 18:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Ez nemgem is érdekel
2016. nov. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 RRR ***** válasza:
77%

a nődoki haverom szerint uncsi napi 20-30 beteg

és pl egy 60-70 éves ápolatlan folyós,gombás,büdös p...eléggé elveszi a kedvét az élettől is

2016. nov. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%

És egy ápolt 70-80 éves, meghozza?


Bunkó.

2016. nov. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem az ember előbb-utóbb érzéketlenné válik az ilyenre, ha már a sokadik páciens testében kell matatniuk.
2016. nov. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Kizártnak tartom, hogy szexuális aspektusból tekintetének a páciensekre.
2016. nov. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondold már végig, miért jár valaki nőgyógyászhoz!

1. Terhes

2. Van valami gond

3. Tablettát írat (stabil kapcsolatban van)

Utolsó esetben csak ír egy receptet, semmi pucérkodás.


Valahogy nem túl életszerű, hogy a doki válogat a gombák között, és közben meghívja a pácienst moziba, mert kedve támadt.


Másrészt: a nő nektek kicsit mást jelent. Amolyan szinonimája a cicababának. Nos, a NŐgyógyász minden nőt kezel: 0-100 éves korig, 3-200 kg között. Tudod te, milyen ritka a csinos nő a rendelőben?

Múltkor ott ültem 2 órácskát, volt előttem egy kisebbségi csaj, babával, koszos, anyatejfoltos ruhában. Egy öreg alkesz nő, borzalmas pálinkaszaggal. Két idős nénike. Pár kismama. Egy ovis korú kislány (anyuval, de a gyerek volt a páciens). Stb.

Biztos hogy nem volt jó napja a dokinak. :(

2016. nov. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 RRR ***** válasza:
100%

félreértelmeztél 3!

2es voltam

2016. nov. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%
11 éves korom óta járok nőgyógyászhoz azaz már 11 éve és nem mozdult rám pedig fiatal doki.. Most kb 38-40 év körül lehet..
2016. nov. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%
Beteg vagy te , ha ilyen szemszögből nézed ezeket a dolgokat. Bármilyen más foglalkozásnál hamarabb eszébe jutna az embernek ilyen , nem ott ahol szinte csak beteg nők vannak.
2016. nov. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 RRR ***** válasza:
51%
életet írtam nem szexet!!!!!!
2016. nov. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!