Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez csak azért van mert szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak azért van mert szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Egyedul mindig csak a csiklommal foglalkoztam, amióta van barátom próbáltam ujjazni magam, de nem érzek semmi különlegeset.

Ha a barátom csinálja jo érzés de közel nem érzem azt hogy elmennék vagy hasonló, és a jo érzés is csak ilyen elmegy, nem pedig ilyen egetrengetően jo. Ez azért van mert szűz vagyok? Valamilyen szinten tud fájni is feszítő érzés



2016. nov. 13. 16:18
 1/2 Noblesse Oblige ***** válasza:
Én 7 éve élek szexuális életet, és eddig csak csiklóval tudtam elélvezni. Lehet ilyen alkatunk van...
2016. nov. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Orultseg123 ***** válasza:
100%

Hat figyelj en igy szoktam es szuz vagyok; fel izgatom magam nagyon csiklomon kersztul, mikor mar erzem hogy el mennek, leallok, es ujjazom magam. (1ujjal) de csak parszor nyomom be-ki. Aztan megnt par masodperc csiklo izgatas. Es mikor mar tenyleg ndm birom tovabb, egyszerre ijjazas, de csak lassan es lanyan, meg kozbe csiklo is! Es ugy megyek el!

Egyszeruen ISTENI erzes, ahogy bizsereg, forro... Imadom


Sztem csak akkor kezzd el magad ujjazni mikor mar nagyon fel vagy izgulva. Akkor nagyon jo tud lenni.

Remelem segitettem

2016. nov. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!