Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek h ne legyen szar a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek h ne legyen szar a szex? 18/L 1 éves kapcsolat

Figyelt kérdés
Nem tudok a pasimon lovagolni, valmiért abszolut nem élvezetes egyikünknek sem, ő soha nem tud elélvezni 1 év alatt 10x se szexeltünk, 2 havonta szexelünk csak, mindig csak pettinggel elégítjük ki egymást, és annyira jó lenne ha ez is jól működne. Lehet az a baj hogy nem tudok elég széles terpeszt csinálni, legkevésbé sem vagyok nyúlékony, vagy még az lehet a baj hogy ő önkielégít túl gyakran, napi 3x csinálja, szerintem nagyon sok, meg lehet az is a baj hogy gumival csináljuk, de nem akarok gyógyszert szedni, nélküle meg nem merjük... vagy az is lehet a baj hogy tág vagyok, nem tudom eldönteni az vagyok e, de én jól érzem őt magamban. A másik dolog meg hogy nekem még soha nem volt hüvelyi orgazmusom, csak csiklói, de már beletörődtem...

2016. nov. 13. 23:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

1; a lényeg hogy VAN orgazmusod!

2; ha lovagló nem jó,csináljátok más helyzetben 😃

2016. nov. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Beszéljétek meg.

Te kezdj el tornázni, neki meg legyen recskastop!

És próbáljatok ki több pózt is!!!

2016. nov. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
a megoldás az lenne,hogy nem egy tutyimutyi rejszmagyinál ragadsz le,hanem egy igazi férfivel,aki szenvedélyesen elkap és nem érdekli hogy milyen pózban csak agyonkeféljen.
2016. nov. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a megoldás, hogy nem találgattok, meg stresszeltek magatokban, hanem szépen leültök, és megbeszélitek. Ideje lenne egy csapatként működni, és együtt megoldani a problémát. Azért a párod a párod, hogy ott legyen veled fosás-hányás közben, és hogy megbeszéld vele a legintimebb, és legapróbb problémáidat. Hajrá!
2016. nov. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
problémák :DDDDDDD
2016. nov. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi a ...?! Na jó.. én kiégtem emberek xD mégis mt csinálsz te szegény srácon hogy egyikőtök sem tud kielégülni? Más pózt nem is próbáltatok? :'D
2016. nov. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Írj
2016. nov. 14. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Próbáljatok ki új pózokat:)
2016. nov. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amíg ennyire sürün fog maszturbálni, addig soha az életbe nem lesz jó a szex...
2016. nov. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!