Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek belemenjek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek belemenjek?

Figyelt kérdés
Megismertem a neten egy pasit. A fenekelés volt a téma,hogy szeretném kipróbálni. És ő is benne lenne. Csak valamilyen szinten tartók tőle. Ti mit gondoltok?
2016. nov. 14. 09:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Persze,miért ne.

Én is szeretek gyakorlati segítséget nyújtani lányoknak.

Merre laksz?

2016. nov. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem csak óvatosan... azért az ilyesmihez bizalom kell ám! (ha csak nem izgat épp a veszély)

A vonal túloldalán nem tudhatod, valójában milyen elmebeteg állat ül...

2016. nov. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

persze.

csak beszéljetek meg mindent. sztem jó lehet ha egy szót meghatároztok, és aki azt kimondja, jelzi hogy ez már nem fér bele....

2016. nov. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nyílván előtte taliznánk
2016. nov. 14. 09:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha ez az amire gondolok, akkor számolj azzal, hogy másnap nem tudsz majd rá ülni. :D
2016. nov. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Előbb szerintem ismerd meg és ne rögtön találkozz a lakásán.. Párszor " randizzatok " pl egy kávé, tea, üdítő mellett... Az ilyen " neten megismertem valakit " esetekből szokott a legtöbb baj adódni.. Persze ezzel nem azt mondom hogy minden esetben így van.. De sajnos olyan világban élünk hogy senkiben nem lehet megbízni.... A BDSM vagy csak a sima fenekelés meg pont a bizalmon alapszik. 22 L
2016. nov. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Taliz vele....
2016. nov. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Talizz velemmmmm
2016. nov. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akarod vagy nem? :D
2016. nov. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!