Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mennyire adtok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire adtok a farokkal kapcsolatban erre?

Figyelt kérdés

Mennyire számít, hogy lankadtan hogy néz ki, mekkora? Az jobban néz ki, ha ernyedten is méretesebb, vagy pont az a látvány izgatóbb, hogy mekkorát nő egészen kicsiből?


Ha megláttok egy meztelen pasit képen pl., melyik izgat fel jobban, a húsfarok vagy a vérfarok? Mit szerettek, ha a pasitoknak milyen van?


Életkorral válaszoljatok. (Meleg pasik is írhatnak.)



2016. nov. 14. 17:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Inkább a látvány az izgató. Ha már eleve nagy van neki.. Akkor bele se merek gondolni hogy mekkora neki állva.. Szóval én inkább a vérpéniszt preferálom. Kor: 22 Nem: nő
2016. nov. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel. Nem nézegetem lankadtan.


N

2016. nov. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
húsfarok 26/f
2016. nov. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
hat en fiu vagyok ugyan de nem meleg viszont nekem tetszik mind2 :)
2016. nov. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Hát én nem vonzódok az ernyedt péniszhez, max talán a húspéniszhez. A vérpénisznél az az izgalmas, hogy mekkorára megnőhet.
2016. nov. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%

Nyilván állva a legszebb, de én szeretem lankadtan is a vérpéniszt. Bár a pároméról beszélek, így elfogult vagyok! :)

Mások képeinél teljesen hidegen hagy, ha nem áll. Az olyan, jó, látom hogy van, de mit mutogatod??

A lógó fityma szerintem undorító és a "bajszom" se valami csinos.. :-D (hosszú, sűrű, bepödörhető szőrzet a pénisz felett)

A makkot kedvelem igazán lankadt állapotban. Formás, nagy, szép rózsaszínes-barnás ami tetszik belőle, ami úgy kinéz, hogy itt vagyok ám..

A húsban nekem semmi izgi nincs, az csak úgy kacskán lóg! :-D "A nyakam alá szorítom, csapkodom vele a homlokomat" Nem is tudom, mit kezdenék vele szopáskor! Hogy lehet azt szopni az elején, gyűrjem be??

24l

2016. nov. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem vérpéniszem van. Lankadtan kb. 5 centi, ami eléggé bosszantó. Állva 16-17, ami viszont a lankadt állapothoz képest meglepő.
2016. nov. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%

En verpenisz parti vagyok, es szeretem lankadtan is. Olyankor cuki, artalmatlan, finom, puha, selymes a bore. Izgi benne, ahogy cumizas kozben megno!

32/N

2016. nov. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem vérpéniszem van, és mindig irigyeltem a húspénisszel bírókat.

Ha nekem is akkora lenne, én is bátran mutogatnám, strandon, öltözőben, rövid gatyában, stb. De, sajnos nincs :(

2016. nov. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem vérpéniszem van, de eddig a lányok akikkel összefutottam úgy, a húspéniszt preferálták.
2016. dec. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!