Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nimfomániás lennék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nimfomániás lennék?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném, hogy nem szeretnék itt ismerkedni, úgyhogy az ilyen jellegű priváttal kérlek kíméljetek.

Mikortól vagy mitől számít valaki nimfomániásnak?

19 éves lány vagyok, kb.amióta az eszemet tudom foglalkoztatott a saját testem, emlékszem, hogy nagyon korán elkezdtem önkielégítést végezni. 13 évesen vesztettem el a szüzességem. Voltak komoly kapcsolataim, tehát elvileg tudok érzelmileg kötődni. A szex volt viszont számomra a legfontosabb a kapcsolataimban, de ez úgy vélem, hogy akár normális dolog is lehet. Magához a szexhez nekem nem kell semmiféle érzelem, az első alkalmam sem volt különleges, nem is igényeltem, de már nem is emlékszem rá. Ha valakivel megvan a kölcsönös vonzalom, bizalom én egyből gátlántalanul vevő vagyok bármire. Nem volt őrült sok partnerem, mindössze 5, ami lehet, hogy másnak már sok, de ha nimfomániás lennék, akkor bizonyára több ember felé engedtem volna a csábításnak,nem?

Az orgazmust el tudom érni egyedül is és bármilyen partnerrel is, másokhoz képest még talán hamarabb is. De utána nem érzem magam kielégültnek. Napi 3-4 szex után, ha mindig, vagy akár többször is elélvezek, ugyanúgy kívánom. Maszturbálni is van, hogy 2-3szor csinálom egy nap. Folyamatosan ezen kattogok, igazából rengeteg embert megkívánok a buszon, utcàn, bulikban, de nagy nehezen tűrtőztetem magam. Szexkapcsolatot folytatok egy sráccal, de neki elég heti, kétheti egy alkalom, én viszont megőrülök. Mindenkivel a szexről beszélgetek, szinten mindig azon járnak a gondolataim. Az is megnehezíti a helyzetem, hogy a bdsm iránt érdeklődöm, és ha legalább csak egy kicsit nem vagyok szubmisszív helyzetbe állítva, akkor már kevésbé élvezem a dolgot.

Mi tévő legyek? Ugye ez a fiatalságom múlásával eltűnik és lenyugszom? Ugye ez nem nevezhető valamiféle betegségnek? Nem akarom, hogy később rámenjen egy komoly kapcsolatom.

Sportolással és a gondolataim leírásával próbálom oldani magamban a feszültséget, de túl sokra nem megyek vele.



2016. nov. 15. 00:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
igen
2016. nov. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
valószínű az vagy tanuld meg uralni! :)
2016. nov. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
Végre egy nő aki nem "fejfájós"!
2016. nov. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Rajtam kiélhetnéd felesleges energiáidat...
2016. nov. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha utánaolvastál volna, a nimfománia egy komoly betegség, amit mentális, pszichés zavar okoz, legtöbbször valami lelki trauma áll a háttérben, depresszió stb. Bár a leírtak alapján már elég komolyak a tüneteid, remélhetőleg elmúlik idővel, ha nem fordulj orvoshoz! Mindenesetre egy állandó partner kell, aki szintén hasonló szexuális étvággyal rendelkezik, elképzelhető, hogy mellette lenyugszol egy kicsit.
2016. nov. 15. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Írj
2016. nov. 15. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem vagy az... manapság mindenki keres magának valami hangzatos tulajdonságot hogy kicsit kitünhessen vagy kivivjon némi megbotránkoztatást az emberekből akik körülveszik. Attol még hogy ennyire igènyled a szexet még nem vagy nimfomán Tizenévesen mindenkiben tombolnak a hormonok nekem is volt akkoriban hogy napi 4-5x kivertem és még a nömmel is dugtam...

El fog múlni akkor ha találsz egy olyan faszit aki rendesen meg fog téged rèpázni. Mert itt is a minőségre lenne szükséged nem a mennyisègre.

Ne akarj mindenáron különleges lenni mert úgy szállnak el a legszebb èveid hogy észre sem veszed

2016. nov. 15. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy a nimfománia hátterében torz önkép és az önbecsülés hiánya áll, a nimfomániások - érdemes észrevenni, hogy a kifejezésben szerepel a 'mánia' szó - a szexualitással a saját magukkal való elégedetlenségüket próbálják kompenzálni. Noha nem ismerlek, de valószínűnek tartom, hogy benned csak a hormonok dúlnak.
2016. nov. 15. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én is ilyen VOLTAM.Állandóan csak a szexen járt az agyam de amióta pszichés problémáim vannak azóta a libidóm is csökkent sokat.

Valószínű, hogy én is ilyen lennék még mindig.

Szerintem ez nem betegség csak magas a libidód. De ha a hétköznapi tevékenységeidben is zavar akkor irány az orvos!

21/N

2016. nov. 15. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Fordulj orvoshoz. Mielőtt komoly kapcsolatodat nem veszélyezteti.
2016. nov. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!