Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy kapcsolatban ez normálisna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban ez normálisnak mondható a szexnél, vagy esetleg nagyon kiváltságos helyzetben vagyok?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 éve vagyok együtt. Ő nálam 10 évvel idősebb, és ő az első férfi az életemben minden téren :)

2 éve a szex semmit sem romlott, sőt. A kapcsolatunk eleje óta minimum heti 3-4szer szeretkezünk, attól függően hogy mennyit tudunk találkozni, de a heti 3-4 alkalom mindig megvan. Az aktus általában 2-3 órát vesz igénybe. Ritka, hogy 30 perces menet van.

Az lenne a kérdésem, hogy ez normális, hogy szinte mindig 2-3 órát szexelünk (a ráérünk ez lehet akár 4 óra is), vagy kiváltásosnak érezhetem ezt a helyzetet? :) A kérdés nem arra megy ki, hogy az én egóm nőjön, hanem kíváncsi vagyok hogy másoknál ez mennyi idő szokott lenni :)



2016. nov. 15. 23:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Gratulálok...
2016. nov. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%

Szerencsés vagy.


Bár én mindíg javaslom a fiatal főleg tapasztalatlan lányoknak hogy mindíg idősebb pasit kell keresni abban az esetben ha számít a párkapcsolatuk minősége, pozitív szempontból.

2016. nov. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez mekkora kamu.
2016. nov. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%
2-3 óra alatt annyira kimerülsz hogy felkelni se tudnál.Kamu vagy.Az meg tévhit hogy az idősebb az tapasztaltabb....
2016. nov. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Esküszöm nem kamu!!!!

Az viszont igaz, hogy annyi idő alatt már facsarni lehet a vizet belőlünk, és nagyon ki vagyunk fáradva, de tényleg nagyon jól bírja a barátom!!

2016. nov. 16. 08:09
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Ezt szeretnéd max. Nem volt még olyan csajom, aki bírta volna nedvesen az 1 órás dugás. Kidörzsölte nekik.... Szóval kivitelezhetetlen....
2016. nov. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Annyira nevetséges amikor valaki a nem létező szexuális életével kérkedik.

De amikor ezt anderseni magasságokban színezi ki, elkap a röhögés.

Ha ez igaz lenne már rég megpusztultatok volna szívrohamban. Két ember van. Aki cselekszik és aki dumál. Te az utobbi vagy.

2016. nov. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 János Gilján ***** válasza:

Kedves kérdező! Megtennéd, hogy reagálsz az általam feltett kérdésre? Az állításod alapján úgy néz ki, pont neked (nektek) szólt a kérdésem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__8..

2016. nov. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én lassan 7 éve vagyok a párommal,nekünk sem romlott semmit,(sőt) a szexuális életünk. DE! persze volt példa 1-2 órás menetekre,de én nőként sem bírom..inkább egy kiadós,szenvedélyes 30 perces menet, aközben is vagy 2x elélvezek, minthogy kb ülni se tudjak a hosszú menet után..fájt mindenem, végére alig éreztem valamit,mert zsibbadtam lent, stb.
2016. nov. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi is 2 éve vagyunk együtt, korkülönbség 4 év, mégis amikor találkozunk, hetente megvan 3-4 alkalom is. (nem élünk együtt)

És olyankor félóra minimum, de 1-2 órás is összejön olykor. 3 óra azért már durva, annyit én sem bírok, kidörzsölődünk, izzadunk, fáradunk stb stb. Nyáron volt már hogy 6 órán át mindenféle változatossággal szünetekkel voltunk együtt. De általánosságban az van amit előbb írtam.


Többiektől úgy hallom, ismerősöktől stb hogy ez nem gyakori. Meg nem nagyon akarják elhinni de hát ez van, poénból nem hazudok ilyet, nincs értelme.


Mindentől függetlenül fontos megjegyezni, hogy egy tartalmas szex akár félórásként is tud kielégítő lenni, nem az óráktól lesz jó...

2016. nov. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!