Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi az az idő ami még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az az idő ami még normálisnak mondható egy szakítás kiheverésére? (4éves kapcs) van olyan h indokolatlanul sok idő ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2012. szept. 4. 23:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
25000 óra
2012. szept. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem volt már jó a kapcsolat, akkor akár egy hét is elég.
2012. szept. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Személyiségfüggő. Én "csak" a legjobb barátnőmet veszítettem el kb. 4-5 éves barátság után, de már több mint egy hete nem bírok se enni, se aludni, éllandóan sírok és már fáj a fejem. Ha a szerelmemet veszítettem volna el, szerintem hónapokig lennék ilyen állapotban (így is lehet, hogy leszek).
2012. szept. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Van úgy, h egy élet is kevés... Sajnos ilyen az élet...
2012. szept. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt kell számolgatni, mennyi idő, mert ez mindenkinél más. Függ ez attól is, hogy mennyire kötődtél erősen a másikhoz, mennyire szeretted, mennyire terveztél vele távlatokban. Engem tavaly hagyott ott az exem júliusban, nekem fél év kellett, mire kikeveredtem a "zombi" üzemmódból, aztán megint egy újabb jó félév, mire eljutottam odáig, hogy kedves, szép emlékké alakult, de már nem igazán érdekel. Most tudtam meg, hogy őj barátnője is van. Ezen persze pörögtem pár napot, de most már ez se érdekel. Levontam a tanulságokat, megértettem, miért nem volt egymás mellett a helyünk. Most egyébként már más érdekel, de sajnos egyoldalúnak ígérkezik. Igazából akkor vagy majd túl rajta, ha rácsodálkozol, hogy mennyi jó, izgalmas, szeretetreméltó, pasi/csaj van a világban. Az exed meg nem marad más mint egy régi emlék. Olyan lesz, mint egy ismerős.
2012. szept. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
59%
max 3 hónap de az már nagyon max
2012. szept. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ezt honnan veszed?
2012. szept. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
én már 2éve ebben a cipőben járok
2012. szept. 4. 23:51
 9/16 anonim ***** válasza:
Ez teljesen egyén,és -személyiségfüggő.Mindenkinél más,annak függvényében,mennyire voltak mélyek az érzelmeid.Nekem például a fél év éppen csak annyira segített a felejtésben,hogy valamelyest lehiggadtam,és megemésztettem a dolgokat,ezen kívül pedig egy új,kialakulóban lévő kapcsolat volt az,ami viszonylag helyretett.Igaz,a mai napig felkavar,ha meglátom Őt,és fáj,hogy új barátnője van (amit tagad). Még néhány hónap,sok együtt idő az új esélyessel,és szerintem teljesen rendben leszek.Hozzáteszem,elfelejteni sosem fogom,mert életem legnagyobb szerelme volt eddig.
2012. szept. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
Az 5éves kapcsolatomban szakítottak velem..ő volt az első komoly barátom..2hétig azt hittem megpusztulok, aztán eltelt még 2hét már jobb volt, aztán még 2 hét.. és kb 2 hónapra rá már nem fájt, hogy vége lett!Kbb 2és fél hónapra rá felajánlotta nekem az exem, hogy mi lenne ha újra összejönnénk és nemet mondtam!Úgyhogy ezért írtam a max 3 hónapot!5hónapra rá már másik barátom volt de az exemet nem fejeltettem el de már nem szenvedtem!De ahhoz hogy végleg elfelejtsem és hogy az se érdekeljen hogy kivel jár együtt na ahhoz kb 1 év kellett!
2012. szept. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!