Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok titeket zavarna ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vivikee18 kérdése:

Srácok titeket zavarna ha egy szűz lány csak popsiba hagyná?

Figyelt kérdés

szeretnék még szűz maradni, de egy ismerősöm nem hagy békén ,és azt mondja nagyon kíván, szeretne velem együtt lenni.

igazából nekem is tetszik a srác, de csak sex miatt, komolyat valaki olyannal szeretnék aki szeret is , nem csak kíván..


2016. nov. 16. 15:16
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Én is kívánlak édes és elég a popsid is. Ismi? ^^ ;)
2016. nov. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
4%

Beszéld meg vele. Engem nem zavarna, mert teljesen jogos a hozzáállásod, viszont azért popsinál, főleg első alkalomnál vígyázni kell, óvatosan kezdeni stb.. Olvass utána hogyan kell csinálni, és ha betartja a srác, akkor szerintem nagy gond nem lehet.

22F

2016. nov. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Doctor Manhattan ***** válasza:
96%
Kamu
2016. nov. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Én imádnám! Amúgy a volt barátnőmmel pont ez volt és nekem nagyon tetszett hogy mindig meg dughattam a popsiját. Amúgy is jobban szeretem popsiba rakni mint puniba
2016. nov. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy odivatu vagyok a 32 evemmel, de a popsiszexhez szerintem sokkal nagyobb bizalom es bensoseges kapcsolat kell, mint a ssuzesseg elvesztesehez.
2016. nov. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Ugye tudod, hogy ez butaság?
2016. nov. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%
Ekkora kamut.
2016. nov. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Te nem vagy normális
2016. dec. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna de csak gumi nélkül :D
2017. aug. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem nagyon zavarna! Akkor inkább kölcsönös orál legyen!
2019. ápr. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!