Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elhíztam és a férjem odavan a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhíztam és a férjem odavan a hájaimért. Másnak is volt ilyen?

Figyelt kérdés

Nem értem a férjem reakcióját, de van jó oldala is. Tényleg elhíztam az utóbbi egy évben 78 kilóról 95 kilóra (170 cm magas vagyok). A férjem pedig nagyon beindult attól, hogy kövér lettem, sokkal jobban begerjed rám most, mint korábban. Pedig eléggé hájas vagyok, bőven van hasam és a combom/fenekem is hatalmas. Azt mondja, nagyon élvezi, hogy "ducibb" lettem, szereti, hogy ilyen "puha" vagyok.


Veletek volt hasonló? Elég fura helyzet. Először utáltam magam kövéren, de kezdem élvezni a dolgot, annyira jó lett a szex.


Az a baj, hogy ez a súly SOK, karácsony után mindenképp elkezdek diétázni és legalább egy tízest szeretnék leadni, lehet, hogy többet is. Nektek sikerült ilyen körülmények között hatékonyan fogyni?


27/N



2016. nov. 16. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint párod a kövér nőkre gerjed. :)

Az egészséged és a közérzeted mégis fontosabb! Beszéljétek meg, hogy tudnátok a fogyás után is megtartani ezt a különösen jó szexet. Esetleg lehet feeder-fétise is, bár ez csak egy tipp.

Nekem nem ilyen vészes, 50-60 kg között ingadozom, de szerencsére mindig sikerül megtalálnom a vonzó oldalát a vékonyságnak és a teltségnek is, így a vonzerőmön nem szokott csorba esni. :)

2016. nov. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Ekkora testnek élvezetet okozni valóban teljesítmény, éppen ez növeli a férjed önértékelését, hogy Ő erre is képes.
2016. nov. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A szex jó testmozgás. Legyél többet felül, és fogyni fogsz. A férjed miatt meg ne aggódj, mert ha szerencséd lesz, akkor a kilók lassan elfogynak, de a párod vágyai maradnak. Vagy ha nem, akkor pár kilót felszedni bármikor tudsz, az a könnyebbik irány.
2016. nov. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek megvan a maga perverziója.
2016. nov. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedvesem! Nincs ebben semmi különös, sokan szeretik a molettebb nőket. Pl én is. Szerintem 95 kiló a te magasságodnál nem a világ vége, nyugodtan maradhatsz ennyi.
2016. nov. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!