Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az normális, hogy nem merek...

Az normális, hogy nem merek emberek közé menni, mert annyira elhíztam?

Figyelt kérdés
Híztam 10 kilót, mert a lelki gondjaimat így vezetem le,hogy eszek. Mindig próbálkozok ,de délután rám tör a falásroham. Annyira látszik rajtam a hízás,hogy sokan mondták már nekem,hogy elhíztam,kövér vagyok és én is látom magamon,nem merek már emberek közé menni,nem járok be az egyetemen előadásokra,mert annyira kikészültem a súlyom miatt. Mit tehetnék? Egyre rosszabbul vagyok és emiatt egyre többet eszem és emiatt minden még rosszabb lesz.
2016. febr. 25. 08:26
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
répából ennél ugyanannyit nem híznál el
2016. febr. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Andizsuzsi ***** válasza:
79%
Nem a súlyod miatt készültél ki, hanem ami miatt falsz. Viszont ha valóban nem mersz emberek közé járni, akkor szakembert kellene keresned, mert beteg vagy.
2016. febr. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem az a normális ha ezzel az állapottal nem békélsz meg, jó ha zavar a túlsúlyod és szégyelled.

Nincs semmi veszve, 5 kilót 2-3 hét alatt le lehet adni,


Legyen egy kis akaraterőt, mozogj hetente 3 alkalommal, este ne egyél, max. sárgarépát rágcsálj. Ha egyedül nem megy, kell hogy hajtsanak, akkor ha lány vagy iratkozzál be pl. zumbára, ha srác, menj le konditerembe.

2016. febr. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hány kiló vagy, milyen magas?

Ne keseredj el ennyire. Azért 10 kiló még nem a világ vége. Az nem olyan durva, hogy ezért ennyire rosszul érezd magad.

Mi a gond? Miért jön rád a falásroham? Valami lelki oka van? Történt veled valami?

Nyugodj meg, figyelj oda az étkezésre. Ha rádjön a falásroham, akkor csinálj gyorsan pár tornagyakorlatot vagy fuss egy kicsit, azzal eltereled a figyelmedet.

2016. febr. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem, nem normális. Az igen, hogy zavar, de ennyire... S 10 kilón még nem olyan nehéz változtatni. Persze csak miután megvan a jó megoldás, no igen...

Életmódot kéne váltanod, találnod egy jó étrendet, amivel tudsz fogyni (közben pár dolgot lehet, hogy fejben is rendbe kéne rakni, ha lelki okokból esel rá az ételre). Az, hogy próbálkozol, azt is jelentheti, hogy délelőtt nem vagy alig eszel, ami ugyan teljesen szuper sokunknak, de van, aki kiéhezik tőle. Vagy nem megfelelő ételeket eszel... Némi elszántság, jó étrend, kis tervezés meg mozgás sokra képes ám.

2016. febr. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Óh egek, ha csak tíz kiló lenne rajtam :-(


Nézd, biztos nagyon nehéz és én is ugyanezzel a problémával küzdök. Amikor csak 10 kiló felesleg volt rajtam, pillanatok alatt jött az elhatározás és a döntés, hogy véget vetek a falási rohamoknak. Két hónap alatt csodásan lefogytam, imádtam, hogy újra jól nézek ki. Aztán jöttek a magánéleti problémák egymás után és ismét falási rohamok törtek rám. Azóta eltelt egy év és 30 kiló felesleg van rajtam. Annyira szégyellem a külsőmet, hogy néha legszívesebben elsüllyednék. Ne várd meg, míg ide jutsz, most kezdd el!


Hidd el, minél hamarabb elkezdesz odafigyelni magadra, annál könnyebb lesz!

2016. febr. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Egy lelkileg romboló kapcsolat eredménye ,szakítás után kezdődött,már két éve,de még mindig így vezetek le mindent,hogy eszek,nem azért mert éhes vagyok,egyszerűen csak eszem.

Mindennap megpróbálom újra kezdeni ezért van az,hogy délelőtt jól étkzem,de délután már bekattanok,pedig nem vagyok éhes,csak falok.

Az a baj,hogy hánytatom is magam amikor annyira sokat eszek,hogy majd kidurranok ,a fogaimon is látszik már sajnos.. :( Orvost szívesen keresnék,de erre nincs pénzem,hiszen még tanulok.Valami ötletetek esetleg aki hasonló cipőben járt?

2016. febr. 26. 11:19
 8/8 Thomika20 válasza:

Már bocs, de neked pszichológus kell, az pedig van ingyenes. Keress meg többet is ha kell, mert lehet nem az elsőtől kapod meg a szükséges segítséget. Viszont:

Ha tudod magadról hogy kövér vagy! Könyörgöm! Akaraterő..

Hogy nem zabálod tele magad. Ezzel akarsz mindenkit elmarni magad mellöl, mert egy hülye pasinak nem kellettél?

2016. ápr. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!