Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit csináljak, ha elhíztam?

Kelemen GHábor kérdése:

Mit csináljak, ha elhíztam?

Figyelt kérdés

2016. szept. 14. 14:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
4%
egyél valamit...
2016. szept. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ez most nagyon rosszul esett, hogy gúnyolódsz más problémáin... :(
2016. szept. 14. 15:18
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
szerencse, hogy te nem gúnyolódsz, elég csak megnézni a keresőszavakat
2016. szept. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Fogyókúra?
2016. szept. 15. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Fogyj le!!! Mást nem kell tenned. Add össze, hogy átlagosan mennyi kalóriát viszel be naponta,de a chips is ideszámít, meg az üdítők is! Mindenre rá van írva, hogy mennyi van benne! Add össze, és el fogsz keseredni, hogy mekkora szám jött ki. Majd számold ki azt, hogy mennyit égetsz el belőle! És ami a többlet, az marad meg rajtad! Nekem 21 kiló túlsúlyom volt! Ebből csak 7 ment le, a többi izommá alakult, de 4 év alatt!!! Most simán 150 kilóval szériázok, de kinyomok fekve 200 kilót háromszor egymás után. Van fent pár videóm a youtubon is. De ez nem 1-2 hónap edzéssel érhető el! Ha úgy döntesz, hogy elkezdesz sportolni és a testépítést választod, akkor a legfontosabb, hogy ne add fel ,és ne nagy célokat tűzz ki magadnak, mert el fogsz bukni. És elmegy a kedved az egésztől! Illetve ami még nagyon-nagyon fontos, a megfelelő táplálkozás! Ha nincs megfelelő étkezésed, akkor nem fogsz fejlődni sehova! Látok jó pár embert a konditeremben, akikkel együtt kezdtünk lejárni, hogy fogytak pár kilót, de alkatra nem tudnak fejlődni! Magamat nem fényezem, de ahhoz képest, hogy egy elhízott ember voltam, most az orvosom aki nem látott már 3 éve, annyit mondott, hogy: Úgy nézel ki mint egy olimpikon! :) Szóval a kaja nagyon fontos, ha izmot szeretnél, ha csak fogyni, akkor jó sok mozgás, és figyelj oda mennyi kalóriát, szénhidrátot viszel be a szervezetbe! A fehér lisztes dolgok felejtősek mindenképpen! Értsd kenyér, pizza, péksütemény, sütemény, stb. De olvass utána egy kicsit, vannak nagyon jó cikkek, és edzéstervek, attól függ mi a célod! Ja én 37 éves vagyok, és 33 évesen kezdtem el edzeni, szóval az sem igaz, hogy 30 fölött, már olyan maradsz amilyen vagy!Remélem sikerül elérni a céljaidat!
2016. szept. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú, hogy mára a fogyást, a mozgást egybemosták az edzőteremmel.
2016. szept. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én a Reg-enor candida méregtelenítő kúrával fogytam 6 hét alatt 8 kilót. Megszűnt sok egészségügyi problémám is: bokadagadás, mellkasi nyomás, gyomorégés, fejfájás, fogínyvérzés. Négy hónapot tervezek,még szeretnék leadni kb 10 kg-t. Ja és úgy "diétázok", hogy nem kell éheznem és csak akkor sportolok amikor épp van időm vagy kedvem. Ha érdekel bővebben keress rá a neten.
2016. szept. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha így jól érzed magad, akkor semmit.
2016. szept. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Miquel, nem szomorú. Az emberek sajnos összekeverik a fogyókúrát a diétával (tervezett étrend). Egy sima koplalós-nemevős fogyi után az ember bőre lottyadt, az izmait pedig felemésztette a saját szervezete. A súlyok emelhetése egy jól megtervezett étrenddel a leghatásosabb. A test több energiát használ el, ha több az izom valamint a regenerálódás alatt is van utóégető hatàs. A súlyzózás kellemes mellékhatàsa a zsírvesztès és a tónusosabb test. Bár nekem a testkompozíció váltás az, ami hatásos- lévén a munkám miatt nem mindig megoldott az evés idejèben :( lényeg: súlyzó és kaja. Kalóriadeficit koplalás nélkül.

Ezt azért olvasd el, nem marhaság: [link]

Lány vagyok, laikus, több ismerőst lecsaltam már magammal vasat gyúrni, mindkèt nemből, meg is volt a hatása. 3 hónapot adj magadnak, azalatt már nagyon sok a változás. Plàne, hogy férfi vagy, lènyegesen több a tesztoszteronod, gyorsabban látszik az eredmény. Csak ne add fel!

2016. szept. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, miről beszélsz, kedves utolsó. Fiatal koromban cselgáncsoztam, aztán kajakoztam. Aztán persze nősülés, gyerekek, másod- és harmadállás, az alapok előteremtése. Idő nuku. Mindazonáltal az utóbbi 35 évben ha felszedtem valamennyit, akkor felfújtam a pofámat, és a napi súlyzózás mellett elmentem biciklizni, futni, hogy a szerencsésebb génekkel megáldott feleségem mellett kinézzek valahogy. Mondom: a napi súlyzózás mellett. De a súlyzók otthon vannak! Csak elő kell venni őket, és nem kell értük edzőterembe szaladni.

57F

57F

2016. szept. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!