Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Összejöhet ez a kaland vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöhet ez a kaland vagy azért vigyázzak?

Figyelt kérdés

Nem vagyok helyes és sajnos el vagyok hízva.

De laza kapcsolatot azért szeretnék ezért felmentem egy szexpartner keresőre. Meg is lepődtem de egy tök csinos lány vissza is irt aki szintén kalandot szeretne. Azt mondta szimpatikus vagyok neki és meg is beszéltük holnap nálam alszik.


2016. nov. 16. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért vigyázz. Függetlenül attól, hogy te milyen vagy (milyennek látod magad), sokan élnek vissza azzal, hogy a férfiak többsége bármire képes egy kis szexért. Pl. könnyen lehet, hogy összejön a kaland, nálad alszik, aztán reggelre megszabadít pár értékedtől.
2016. nov. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Vagy a vesédtől.
2016. nov. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem védekezz, és légy óvatos. Nem azért, mert szép a lány, hanem azért, mert nem ismered még, és valószínűleg nem dugja az orrod alá majd a betegkartonját, illetve a priuszát, ha éppen van neki. Nem rémisztgetésből írom, de azért vigyázz, mert nem tudhatod, kivel hoz össze a sors.
2016. nov. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Vigyázz mindenféleképp!!!

Azért írd meg hogy sikerült!!!

2016. nov. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ne aggódj a legvalószínűbb hogy el se megy a talira :D
2016. nov. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Diavolino44 ***** válasza:

Mennyi pénzt koltottel el az oldalra?? :D

Ugy érzem valaki pali madár volt.

2016. nov. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6. Teljesen ingyenes oldal volt.
2016. nov. 17. 06:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Na mi volt, beletett valamit az italodba? Vagy megrántottad?
2016. nov. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!