Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Teteket zavarna, ha kaland...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teteket zavarna, ha kaland során a partneretek gyönyörködik bennetek?

Figyelt kérdés
Én olyan vagyok, ami/aki szép azt megnézem (azt is ami nem - inkább úgy fogalmazok, azt, ami/aki érdekel), nem tehetek róla.
2016. okt. 4. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Tetek? Amúgy nem zavar 22 L
2016. okt. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

Kíváncsi lennék mi uralkodik egy olyan ember elméjében aki ilyet kérdez.

Vajon ugyanazt issza és eszi amit mi?

2016. okt. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Titeket akart lenni.

Volt egy kalandom, amiből nem tudom lesz-e több, és az illetőt zavarta :/ Benyögött ilyenkor hülyeségeket, vagy épp megkérdezte "mi van?" vagy "mi a baj?", egyszer mondtam csak őt nézem, akkor nem szólt semmit, egyszer mondtam csak a szemeit nézem, akkor azt mondta rondák a szemei :( Pedig szép mogyoró színűek (mondom úgy, hogy nekem a világos, azaz kék, zöldeskék és esetleg a szürke tetszik általában, de az övétől mit tagadjam, elolvadtam). Mikor a mellkasára mondtam megjegyzést, azt napok után visszamondta, szóval az tuti jól esett neki :D. Azt mondta szégyellős :/ De én azon agyalok lehet azért, mert csak egy szimpla kalandnak indult, lehet ahhoz mérten soknak tartotta... Nem tudom.

2016. okt. 4. 17:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem
2016. okt. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!