Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit kéne tennem? Én vagyok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Nos, rengeteg férfival voltam már ezért volt részem bőven mindenféléből.

Most rám is rám talalt a szerelem,de mégse felhőtlen.

A páromnak nem állt fel teljesen, sőt alig alig.

Nem is ujjait előtte, a nyakamát se csokolgatta...semmi.

Már elvált férfi igy ismeretlen nem lehet neki a női test, elmondása szerint sok nővel volt.

Nagyon megszerettem,és azt mondta amit az első együttletig elis hittem, ilyen nő volt az alma mindig. Az kiloert, hogy nem izgul fel rám csak nem értem az egészet.

Nem ő vetköztetett csak mondta öltözzek le,ő volt felül utána nem tudtam rá ülni hisz alig állt,csak csok volt semmi ujjazás, mell/nyak csokolgatas.

Holnap meglepem,eddig ő kezdeményezte szexi fehérnemű újra,arra gondoltam hogy én vezetem oda a kezet és ha nem all ujjazás után se ra segítek kézzel.

Tippek???

Előre is köszi.

26N



2016. nov. 17. 01:27
 1/10 anonim ***** válasza:
45%

Nem igazán vagyok ilyen téren tapasztalt, de szerintem meg kellene vele beszélned előtte hogy mit vársz el tőle, elvégre csak te tudod hogy mitöl nedvesedsz be nagyon. De azért kezdés ként mond neki ohgy esetleg csókolgatná-e a nyakad/vállad, majd játszon a melledel végül nyaljon majd újjazon meg. Aztán ha ettöl már jobban felállt neki, akkor vedd te is kezelésbe őt, nem tudom mondták-e neked a férfiak, de mi inkább keményebben/durvábban szeretjük. Remélem segítettem


17/F

2016. nov. 17. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet , hogy csak ideges volt és azért nem állt fel neki , viszont azt nem értem , hogy miért nem nyúlt hozzád egy ujjal sem :S Én a helyedben egy kicsit kitérnék rá , megkérdezném , hogy zavarja e valami :D És egy másik tanács , hogy ha te kezdeményezel , akkor vigyél bele egy kis orál szexet :D Nincs az a férfi akinek ne jönne be ( legalábbis szerintem ) Sok sikert és ügyes legyél :D
2016. nov. 17. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem előfordulhat hogy kezdődő impotenciája van.

Ez is csak egy betegség, mégis megnehezíti az életet...

De az is lehet hogy nem tud/tudott feloldódni teljesen.

2016. nov. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne gondolkozz ezen sokat: hiába volt házas, meg hiába lódít mindenféle nők halmairól (akik nyilván aléltak az általa okozott orgazmus hegyektől - hamarosan jön a bűntudatkeltés része ám, hogy csakis te nem tudsz tőle elélvezni, mert az tökéletes, amit ő csinál!) a pasi szexuális kultúrája a nullához konvergál, és különösebben le sem szarja a dolgot.
2016. nov. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%
Kényeztesd te. Nem biztos, sőt biztos nem fog felállni attól ha csak elfekszel és várod hogy játszon veled. Ezt nem is értem.
2016. nov. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ööö.... hát lehet, hogy nem véletlen váltak el...

Az egy dolog, hogy félig lankadt. De arra nincs kifogás, hogy előjáték nélkül akar dugni!

Elkínlódhatsz vele egy darabig, de ha neked fontos a jó szex, akkor sokáig nem lesztek együtt.

2016. nov. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek! :)

Nem azt várom el, hogy ő tegyen mindent én meg fekszem...

De ha már kezdemenyezett elvarnam, hogy kényeztessen és felizgasson.

Utána természetesen én is rá térnék,aztán ketten a lényegre! :)

Nem akarom ezért elhagyni,minden más annyira jó vele.Csak hát a szex... és igen nekem az nagyon fontos. :(

Én sem értettem ezt az egészet napok óra gyötrön magam, már muszáj volt megkérdeznem.

Mondta, hogy lenne kedve mit szólok hozzá erre csók volt, egy két nyak puszi és utána rögtön szex.

Ami nem is lett volna olyan rossz, csak mikor én akartam raulni alig alig állt.

Felis álltam és mentem zuhanyozni.

2016. nov. 17. 18:07
 8/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nem is tudom hogy mit mondjak, férfi vagyok meg soha nem hallottam ilyet. Ha kívánok egy nőt és én vagyok a férfi, tudom a dolgom és én irányítók. Persze van amikor egy nő úgy megnyílik előtted hogy, elmondja mit és hogyan szeret, barátságban is van ilyen. Az előjáték fontos, el sem tudom anélkül képzelni a szexet.:) Volt olyan hogy nem kívántam a nőt és olyan lapos volt minden, mondhatnám gyors és össze csapot, ahogyan ez is :( Szerintem ő nem kedvel téged és nem kíván, vagy tényleg nem áll fel neki, valami gond van ott lent :(nekem eleg a gondolata is és beindulok tőle. Egy láb masszázstol folal a ..... tudja a dolgát, ezért nem ettem öt. Próbald meg az orral szexet, vagy nem szeretnéd, ha az nem segit akkor semmi. Remelem segítettem nektek!
2016. nov. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezt elfelejtettem. Nem kell elválni van rá gyógyszer ha baj van ott, mindenkivel meg esik. :( de ha tudta és ezért váltak el akkor mert nem vesz rá gyógyszert.
2016. nov. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A gyógyszer nem jó ötlet. Nem lehet leélni egy életet úgy, hogy csak gyógyszerrel tud dugni a pasi.

Mellesleg szerintem lehetett sok nője, csak mind elhagyta az első bénázása után. Aki nem ismeri az erogén zónákat, nem igényli, s a nőnek nyújt előjátékot, azt egy öntudatos nő hamar lapátra teszi. Talán a váláshoz is ez vezetett. A szomorú az, hogy nem is hajlandó tanulni.

Kérdező, alaposan gondold meg, hogy mennyi esélyt adsz egy ilyen figurának.

2016. nov. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!