Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyikőnk a hibás? Mit kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikőnk a hibás? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Én 25 vagyok, a barátom 33.

Tegnapelőtt reggel játszottuk a magunk szokásos kis marhulós-csiklandozós-verekedéstimitálós játékát, amikoris lefogott, hogy megcsikizhessen. A hasamon feküdtem, mozdulni se tudtam, csak rúgkapáltam, és pont úgy fordított az ágyon, hogy könnyen lerúghattam volna a lámpát az éjjeli szekrényről. Szörnyen csiklandós vagyok és olyankor nem vagyok beszámítható, csapkodok meg rugdalok mindenfelé, ráadásul enyhe klausztrofóbiám van (vagy ha nem is az, de gyűlölöm a szűk helyeket, üvölteni tudnék, ha fizikai korlátja van a mozgásomnak), és még ő is úgy "csiklandoz", hogy jó mélyen az oldalamba fúrja az ujjait, hogy sokszor már inkább fáj, mint csikis. Ki akartam szabadulni minél hamarabb, mert már nagyon nem volt vicces a helyzet, de hiába szóltam neki, nem engedett el, így hason fekve fellöktem a felsőtestem, hogy kiszabaduljon a karom - de lefejeltem a barátomat, elindult az orra vére is egyből.

Ő ezen nagyon megsértődött, mert szerinte direkt volt (egy fájdalmasabb "csiklandozása" után odahúztam egyet a karjára, de persze nem nagyot, közel se akkorát, mint amekkorát ő bökött belém előtte). Órákig kértem tőle a bocsánatot, rám se nézett, este külön aludt a nappaliban (az ő lakása, én voltam nála). Reggel ismét másfél órát puncsoltam neki, de semmi reakció. Később elindultunk, ő az anyjáékhoz, én haza, félútig együtt mentünk. Az elváláskor megálltam, és néztem rá, nem tudtam, adhatok-e neki puszit, vagy nem, gondoltam, majd ő lép valamit, de csak ideböfögött egy mivan-t. Erre csak annyit mondtam neki, hogy "szia!", megfordultam, és elindultam haza. Még utánamordította, hogy "még én vagyok megsértődve?", de nem válaszoltam, nem állok le az utcán ordibálni vele.

Nem vagyok megsértődve, csak nem tudom, mit tehetnék még. Essek térdre? Vagy hetekig könyörögjek megbocsájtásért? Felnőtt embereknél egy nyilvánvalóan félresikerült játék miatt, többszörös bocsánatkérés után normális ennyire haragtartónak lenni?

Ha az, akkor mit tehetnék még?


2016. jan. 3. 20:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

33éves "férfi"?

hisztis p.csa!

tudod, ki puncsolna neki...még te akartad megpuszilni?

szálljon már magába!

2016. jan. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
Egyikőtök sem normális. Csikizgetőset, verekedésimitálósat játszotok, ő duzzog, te hason csúszol.. ez nem kapcsolat, ez egy rossz vicc.
2016. jan. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Semmit, ez hülye.

Egyértelműen nem szándékosan fejelted le, utána pedig többször bocsánatot kértél.

Úgy viselkedik, mint egy óvodás. Biztos, hogy nem könyörögnék neki.

2016. jan. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

XDDD

Nálunk ez kb úgy nézne ki, hogy gyorsan bocsánatot kérek, zsepi, aztán negyed óra múlva már csak nevetnénk a dolgon és később lenne a barátok előtt egy vicces sztori belőle. A barátod ultragáz.

2016. jan. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A barátod nagyon felfújja, túlreagálja ezt a kis balesetet.

Semmi szándékosság nem volt benne, viszont ez nem jut el a tudatáig. :/

Neked többet nem kell könyörögnöd, abban biztos lehetsz.

2016. jan. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Szerinte azért volt direkt, mert előtte odaütöttem neki, meg amúgy is paraszt vagyok, mert a jobb oldalra teszem a teríték mellé a szalvétát, és nem úgy eszek késsel-villával, hogy a villa fogai közé dugom a kést, ahogy ő szokta... Ráadásul még az ajtót is nyitva szoktam hagyni, mikor pl. teát viszek be neki és magamnak, mert két bögrével a két kezemben nehézkes becsukni magam mögött. Nem parasztozott le konkrétan, de mikor rákérdeztem a számomra fura szokásaira, akkor az volt a válasz, hogy azért csinálja úgy őket, mert ő nem paraszt. Ergo én, a családom, meg az egész ismeretségi köröm az... Szóval hát ezért csináltam én ezt direkt. Szerinte nem lehet valakit véletlenül lefejelni.
2016. jan. 3. 21:09
 7/14 anonim ***** válasza:
Szóval kompletten veled van baja. Mit akar még tőled, minek vagytok együtt, ha semmi se nem jó, amit csinálsz?
2016. jan. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
Én lefejeltem volna még egyszer. :D
2016. jan. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Istenem... Mi a facomnak vagy még együtt egy ilyen bunkó paraszttal? Azt ne mond, hogy "mert szeretem", mert esküszöm fejbe lövöm magam...
2016. jan. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Magam sem tudom, szakítottunk már párszor, de maximum 3 hónap után mindig visszatáncoltunk egymáshoz...
2016. jan. 3. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!