Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, lányok! Hogy álltok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Hogy álltok a popó ujjazáshoz?

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok, hogy ami közbe a fiú nyalja a lányt megujjazza a fenekét illetve fordítva is, hogy ami közbe a lány szopja a fiút megujjazza a fiút.


25F vagyok és a párom nagyon szereti ha nyalás közbe ujjazom a fenekét és engem is elkezdett érdekelni, hogy milyen lehet ha ő ujjazna engem egy picit.


2016. nov. 17. 07:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
oké.
2016. nov. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Volt ilyen párom akivel csináltuk.. De anális szex nem volt.
2016. nov. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

mi ezt kölcsönösen csináljuk egymásnak :)

azt mg nem próbáltuk ki h orál közben a popsiját megujjazom

2016. nov. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Volt mar benne reszem mindket oldalon, nekem tetszene. 26/F
2016. nov. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik saját részre. Én szívesen kinyalom a fenekét meg ujjazom, de ennyi.

Egyébként szereti.

2016. nov. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A fiuknal meg ertheto a prosztata miatt, de lanyoknal eleg haszontalan munkavegzesnek tunik...
2016. nov. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A lányok ugyan úgy élvezik ha a popsijukat ujjazzák! Aki azt írta hogy haszontalan annak szerintem még barátnője sem volt ! :D Én a volt barátnőimet is miközben nyaltam ujjaztam a popsijukat is, és teljesen készek voltak tőle! Meg amikor egyszerre ujjaztam a punit és a popsit! Imádom az análszexet is! Már csak olyan lány kéne akivel csinálhatnám:)
2016. nov. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Te csinalnad gondolom masnak igaz?

Onzo modon!

Vagy teged is megrakhatnanak? Utolso!

Azok a lanyok csak a kedvedert jatszottak el hogy elvezik, de ringasd bele magad ebbe az alomvilagba!

Egy ferfinek sokkal jobb erzes es anatomiailag indokoltabb is!

A koromnal fogva pedig biztos tobb a tapasztalatom Nalad , tehat nem hogy nem volt baratnom , de tobb volt mint ahany eves Vagy most te!

Kb 23 lehetsz...

2016. nov. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én szeretem ha a férjem ujjazza a popsimat például lovaglás közben. Mivel nálunk hozzátartozik az anál is a szexhez. Én nem csináltam még neki,de nincs is rá igénye,nem vonzza a dolog.
2016. nov. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Akkor Neked is kis onzo ferjed lehet!

En ha no lennek es analt kerne a pasim csak akkor hagynam ha En is viszonozhatnam Neki egy felcsatolossal..

Utalom az onzo pasikat!

2016. nov. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!