Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fajta fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fajta fogamzásgátlót szedtek? Tapasztalatok? Mennyibe kerül egy havi adag abból, amit használtok?

Figyelt kérdés
Legutóbb 8 éve szedtem, most lehet, megint megpróbálkoznék vele és tapasztalatokra lennék kíváncsi, mert már biztosan más fajták vannak, mint akkor és nem ugyanannyiba kerülnek.
2014. szept. 10. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Az elmúlt 6 évben szedtem 4 félét. Általában 5-7 ezer közti áruk volt a 3 havi adagnak. (1 havit egyáltalán megéri kiváltani?) Most Rezia-t szedek. 24+4 típusú, egész jó, ráadásul figyelmeztet ha nem iszok eleget, mert estére durva fejfájásom lesz. De más mellékhatása nincs így nem akarok váltani. Az előzőeknél volt olyan, amitől a libidóm megszűnt, folyamatos fertőzést kaptam már attól ha rágondoltam egy nyilvános wc-re, migrénes fejfájás, és a kedvenc a megnövekedett étvágy volt, ami párosulva egy kis depresszióval 30 kg pluszt jelentett.


Az orvos amúgy ajánl egy gyógyszert és kiderül, hogy neked jó-e. Most hiába mondunk neveket.

2014. szept. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 2 hónapja mistralt szedek. Különösebb próblémám nem volt vele, de az útóbbi egy hónapban szépen fokozatosan eljutottam arra a szintre hogy egyáltalán nem kívánom az együttlétet. Igy abba akarom hagyni, visszaakarom kapni a régi önmagam és maradunk az óvszernél a párommal..
2014. szept. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én Yasminelle-t szedek már 1 éve és 5 hónapja. Az orvosom írta fel. Semmi mellékhatást nem tapasztaltam, egy dkg-ot se híztam tőle. (Előtte még soha nem szedtem tablettát.)

3 havi adag kerül kb 8 ezer forintba.

2014. szept. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Qlaira kombinált tablettát szedek, 3 havi adag 9500 Ft. Már 4 éve szedem, nekem nagyon bevált, semmi mellékhatást nem tapasztaltam. Mivel kombinált (a tablettáknak más az összetétele) alacsonyabb a hormontartalma, mint a hagyományosaknak, bár picit drágább is.
2014. szept. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!