Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csnáljak ezzel? (ANÁL)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csnáljak ezzel? (ANÁL)

Figyelt kérdés
Régen sokat beszéltünk a párommal arról hogy mindketten kíváncsiak vagyunk,milyen lehet az anális szex. Én attól féltem hogy fájni fog de nem mondtam el neki mert extra módon félt a fájdalomtól és ha ezt egemlítem,örökre lemondana az análról. ezért itthon titokban kipróbáltam egy pontosan akkora dildóval mint az ő farka. az érzés nagyon jó volt viszont... úgy működött mint egy szivattyú.. magával hozott dolgokat amiket nem akartam hogy jöjjenek... kínos erről beszélni de ez történt. mindig tisztán tartom magam,mondjuk a beöntést sosem próbáltam még. az ezen a problémán is segít? mert én úgy gondolom a beöntés csak pár cm-en tisztít ki. hogyan tudnám így elengedni magam,ha tudom hogy történhetnek olyan dolgok közben amitől egy életre kiábrándulhat belőlem a párom? Másokkal is történik ez? hogyan küszöbölitek ki?

2016. nov. 21. 14:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
A beöntés ha rendesen meg van csinálva 15-20centit is kitisztít. De persze még így is előfordulhat baleset.
2016. nov. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
33%
Aki zsíros bödönbe nyúlkál,összezsírozza a kezét. Ennél is így van ez. Lehet előtte beöntést csinálni,ami eléggé megbonyolítja a dolgokat,de szerintem ha valaki oda dugja a farkát, számoljon azzal,hogy olyan lesz. Ha nem fogadjátok el,bele sem kezdjetek.
2016. nov. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
22%
Csináld velem engem nem zavar ha olyan lesz a farkam
2016. nov. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
0%
Képzelem milyen undorító lehet a párod szemében, hogy a fenekeden székelsz.:D
2016. nov. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
itt inkább a "finom nőnek" megmaradásról van szó.. a végén én jönnék ki a dologból rosszabbul.összetiport büszkeséggel.. nem feltétlen arról beszélek hogy megundorodik tőlem egy életre. a beöntéstől félek egy kicsit,azt hallottam durva veszélyei vannak
2016. nov. 21. 14:28
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
WC-zés után 1-2 órával mosd ki még egy kicsit, akkor semmi gond nem lesz...
2016. nov. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, ez ezzel jár. Nálunk is volt ilyen. Sőt volt, hogy direkt rá készültem, úgy ettem, úgy ittam, hogy kipucolódjak előtte, de egész nap izgultam, meg görcsben volt a gyomrom, és nálam ilyen nagy izgulásokkor legtöbbször hasmenés szokott lenni a végeredmény.


Megérkezett a párom, szeretkeztünk, szexeltünk, elölről, hátulról...és nekem addigra termelődött anyag rendesen, úgyhogy amikor kihúzta elég csúnyán olyan volt neki, meg hát az én fenekem is... Túléltük, kissé égett a fejem, de ő lazán kezelte a dolgot, végül elnevettük a dolgot.


Sőt olyan is volt, hogy olyan pózban voltam megrakva, hogy utána nem tudtam megmozdulni (le voltam kötve :P) viszont olyan lett a fenekem, a párom meg letörölgette, aztán kész.


Aki mocskosan szereti a szexet, az mocskos lesz, és ha felnőtt emberek vagytok, akkor tudjátok, hogy mi, mivel jár, ezt vagy lazán veszitek, vagy az lesz, hogy feszengeni, undorodni fogtok egymástól, vagy önmagatoktól.

2016. nov. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha normál székleted van, tehát nincs se hasmenésed, se nem lazább állagú és szorulásod sincs, akkor a végbélben nem raktározódik semmi. Az más kérdés, hogy az ingert meghozhatja és akkor ugye beindulnak a folyamatok, tehát előfordulhat, hogy kakis lesz a párod farka.

Egyébként patikában lehet kapni házi beöntőrendszert ami teljesen biztonságos.

2016. nov. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
nem néznének ferde szemmel rám a patikában ha 18 éves kis tinilányként beöntőrendszet vennék? :D
2016. nov. 21. 15:09
 10/16 anonim ***** válasza:
Viheted akár a nagymamádnak is, nem? :)
2016. nov. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!