Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csnáljak ezzel? (ANÁL)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csnáljak ezzel? (ANÁL)

Figyelt kérdés
Régen sokat beszéltünk a párommal arról hogy mindketten kíváncsiak vagyunk,milyen lehet az anális szex. Én attól féltem hogy fájni fog de nem mondtam el neki mert extra módon félt a fájdalomtól és ha ezt egemlítem,örökre lemondana az análról. ezért itthon titokban kipróbáltam egy pontosan akkora dildóval mint az ő farka. az érzés nagyon jó volt viszont... úgy működött mint egy szivattyú.. magával hozott dolgokat amiket nem akartam hogy jöjjenek... kínos erről beszélni de ez történt. mindig tisztán tartom magam,mondjuk a beöntést sosem próbáltam még. az ezen a problémán is segít? mert én úgy gondolom a beöntés csak pár cm-en tisztít ki. hogyan tudnám így elengedni magam,ha tudom hogy történhetnek olyan dolgok közben amitől egy életre kiábrándulhat belőlem a párom? Másokkal is történik ez? hogyan küszöbölitek ki?

2016. nov. 21. 14:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
50%

én csináltam sokszor, amég volt kivel, sose csináltunk beöntést, wc-zés után pár órával csinálod, akkor nem lesz ott semmi, nálunk sose volt "baleset". Hihetetlen jó érzés, főleg beleélvezni :)

31F

2016. nov. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 lekvarcica ***** válasza:

Sex shop-okban lehet rendelni egyszerű beöntő cuccost.

Mi is azzal csináljuk. Felszívod, bedugod és belenyomod, utána csüccs a wc-re. ;)

Amúgy teljesen diszkrét csomagolásban jön, a futár sem tudja, hogy mi az.

2016. nov. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Sokszor csináltam az exemmel, sosem volt semmi baj. A fiú huzzon gumit, hogy ne vigyen be fertôzést a punciba. Popóból punciba tilos menni mosdás nélkül.
2016. nov. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A kakival így találkozni kiábrándító.


DE! Ha te annyira jó fej vagy, hogy bevállalod a beöntést, azzal jó lesz, nyugi!

2016. nov. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ja és szard le, hogy mit gondolnak a patikában!

Menjél egy olyan patikába, ahova amúgy nem jársz. 2 perccel azután, hogy kilépsz a boltból, már nem fognak emlékezni az arcodra.


Sok ember jár patikába, te csak egy leszel az ezerből.

2016. nov. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
aki seggsexel az számitson erre.
2016. nov. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!