Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit tennétek a helyembe?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyembe? Visszakéretőző Ex.

Figyelt kérdés

Szóval, jó pár trauma történt velem az elmúlt félévben, amiket nem tudtam feldolgozni. Nem szeretném részletezni, senkinek nem kívánom.

Antidepresszánst szedtem rá 3 hónapig, mely segített továbblépni, viszont a kezelés alatt enyhe szexuális vágyam volt, havonta 2-3x tudtunk szexelni a párommal. Mondtam neki, hogy legyen kitartó, mert nem fogom hosszú ideig szedni a gyógyszert, és akkor tudunk majd többet. Ő szakított velem, lefeküdt azóta mással és most, hogy már nem szedek gyógyszert, nekem is van libidóm, elég magas!

Minden percben bevetném legszívesebben, de nem tudom, hogy mit akarok igazából. A volt páromat szeretem, viszont ez nekem sok volt, hogy talált addig "mást", amíg nem működött... Szerintetek nagyon nagy hülyeség lenne visszafogadni ezek után? Mért most akar tőlem megint többet?

22 F


2016. nov. 22. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha az első komolyabb zűrnél lelépett majd egyből mással kefélt aztán vissza akar jönni miután minden rendben az több mint pofátlanság. Szerinted fordított esetben mi lenne? Alap, hogy volt csajt nem fogadunk vissza maximum pár numerára.
2016. nov. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Ha nincs önbecsülésed, akkor hajrá.
2016. nov. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Aminek vége lett gondolom okkal lett vége és ami egyszer nem működött az nem is fog. Én nem fogadnám vissza... 22 L
2016. nov. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor is szakítani akart velem, amikor nagyon beteg lettem, és majdnem kórházba kötöttem ki. Azt hiszem igazatok van, Inkább örüljön, hogy szóba állok vele még ezek után...
2016. nov. 22. 13:50
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen ocska egy ember lehet :/
2016. nov. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Így van!Örüljön neki,hogy nem b...tad ki mint macskát sz..ni!Hagyd a fenébe,leszerepelt.Egy kapcsolatnak éppen az a lényege,hogy egymást segítitek ha szükség van rá.Ő úgy érezte,egyszerűbb elfutni a probléma elől.Keress egy olyan lányt,aki jobban kötődik hozzád.Jóban-rosszban kitart melletted.
2016. nov. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 tttssj ***** válasza:
Az ilyen nő csak dugásra való. Sajnos egyre több az ilyen!
2016. nov. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ilyen ez mintha milliomos lennél, de elszegényedsz, a csaj lelép, majd újra meggazdagszol és visszapofátlankodik mintha misem történt volna.

Ne legyél olyan puhap*cs aki elvisel egy gerinctelen qurvár csakmert azt hiszi nem lesz kit dugni.

2016. nov. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Fogadd vissza keféld szét a ri+ancot.

Fogadd vissza, de a szívedből őld ki.

2016. nov. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!