Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kerülhetném el az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerülhetném el az ilyen kellemetlen helyzetet? Mit csináljak, hogy miután lenyeltem, lent is maradjon?

Figyelt kérdés

A barátom nagyon szeretné, hogy lenyeljem, de korábban csak rossz tapasztalataim voltak ilyen szempontból. Eddig 2x próbálkoztam az exemmel ilyesmivel, és nem sok kellett, hogy a hasára hányjak utána, utána sokáig még attól is liftezett a gyomrom, ha eszembe jutott az egész.

Van valami módszer, amivel kellemesebbé lehetne tenni?


2016. nov. 22. 20:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%

Egyetek mondjuk ananászt előtte! :-)


Mi kipróbáltuk, és működik. Nincs rossz íze akkor.

2016. nov. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
vagy csak beszéld meg vele, hogy nem szeretnéd, számomra az nem élvezetes, amit a barátnőm nem szeret, vagy egyenesen rosszul van tőle. inkább köpje ki, vagy csak verje a végén, de élvezze ő is az együttlétet!
2016. nov. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Kipróbáljuk szerintem. De a nagyobb baj az állagával van.
2016. nov. 22. 20:48
 4/16 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki, mi a problémám. Azt is, hogy szerintem semmi pluszt nem adna hozzá, hogy lenyelem vagy sem. De ő máshogy látja, ragaszkodik hozzá, ezért szeretném megpróbálni.
2016. nov. 22. 20:51
 5/16 anonim válasza:
80%
A barátod nagyon önzőn áll ehhez a dologhoz. Számomra szexuálisan nagyon hervasztó hatása lenne, ha azt látnám, hogy a párom kényszerből tesz valamit. Én nő vagyok, de tuti, hogy a férfiak (ha szeretik a másikat) szintén így vannak vele.
2016. nov. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ő megad nekem mindent ilyen téren, ezt én is viszonozni szeretném. Lehet, hogy önzőnek tűnik, de fordított helyzetben a maximumot nyújtja, vagy még annál is többet. Nem tudnék tőle szex közben olyat kérni, amit nem tenne meg a kedvemért, ezért nekem is rossz, hogy én nem tudom ezt megadni neki.
2016. nov. 22. 21:18
 7/16 anonim ***** válasza:
94%

Mint hím, én is hozzászólnék.

Én személy szerint nem élvezném. Hiába nyeli le, ha látom, hogy ő ezt nem élvezi, küzd magával, mindjárt elhányja magát, sőt, eleve kényszerítette magát arra hogy megtegye, akkor nem fogom élvezni. A köpködés nyilván nem valami vonzó, de az, hogy látom rajta hogy mindjárt kirohan hányni, na. az még kevésbé az.

Az meg hogy nem tudsz tőle olyat kérni... Talán mert nem olyat kérsz, amitől ő rosszul van. Talán amit kérsz, az neki tök alap, és talán élvezi is, nyilván a maxot adja. Ha olyat adnál ami neki nem tetszik, undorodik tőle, nem biztos, hogy olyan lelkes lenne...

2016. nov. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
35%
Gyakorlás teszi a mestert.
2016. nov. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
14%
Mert a férfinak sokat jelent, ha lenyeli a nő, ennyi. Valamiért ez így van. Persze, ha undorodsz tőle, akkor megöli a varázst. De mi a gond az állagával? Ezt nem értem. Meg állítólag akkor keserű, ha sok alkoholt iszik, meg dohányzik..
2016. nov. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én pontosan ugyanígy vagyok vele, sajnos az ananász sem segített. Néha lenyeltem de olyankor nekem is majdnem visszajött. Én azt szoktam csinálni, hogy szex előtt odakészítek egy üveg üdítőt és rágót, aztán amikor elment a számban, akkor az üdítővel lekísérem. :D Persze nem egyből futok inni, hanem egy picit tartogatom a számban, hogy ne legyen neki illúzióromboló.
2016. nov. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!