Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ti örülnétek neki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti örülnétek neki?

Figyelt kérdés
Adott egy bizonyos férfi,aki tetszik. Párszor összefutottunk és olyankor mindig nézett és mosolygott rám. Nem ismerjük egymást.Sosem beszéltünk. Ha bejelölne titeket facen a nő visszaigazolnátok?
2016. nov. 24. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem örülne neki de ki tudja,hogy az az illető örülne neki mert attól még, hogy férfiak vagyunk nem olvasunk egymás gondolatában, hogy tudjuk,hogy a másik minek örülne meg stb.
2016. nov. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Az öröm nálam nem itt kezdődik.
2016. nov. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 October15 ***** válasza:
0%
Úristen visszaigazolt.. na ez az a mondat amit 12 évesen is cikinek éreztem volna.... 24 vagyok.
2016. nov. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nincs facebookom
2016. nov. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi idős az a bizonyos férfi. Én senkit nem jelölök vissza, akit személyesen nem ismerek, abból a korból már kinőttem. Off: Hogy találtad meg? Tudod a nevét? Vagy ismerős ismerőse? Esetleg kis helyen élsz? Kevés az infó. Ha én itt Pesten pár mosolygás után be akarnék jelölni valakit, akivel a metrón futottam össze, keresgélhetném egy darabig, mondjuk nem tenném alapon. Szóval, ha engem kérdezel, akkor nem, nem örülnék, úgy vagyok vele, ne jelölgessenek kvázi idegenek, de mondom, nagyon nem mindegy mennyi idősek vagytok, meg hogy miként áll a FB-hoz úgy en bloc.
2016. nov. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy dolgot nem ertek!

Ha nem ismered , nem beszeltetek, akkor hogy jelolod be????

2016. nov. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne már! Ha élőben összefutotok és szemeztek, miért nem léptek? Fu.. logic, szemeztek majd hazamentek és várjátok, hogy a másik valahogy rátok találjon. Végülis nem lenne egyszerűbb odamenni a másikhoz és élőben likeolni, hogy aztán az ágyban is "megjelölhessétek" idővel egymást :D
2016. nov. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hogy kifejezetten a kérdésre válaszoljak: én szerintem örülnék.

22/f

2016. nov. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!