Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy huszonéves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy huszonéves férfiként előbb szerzek negyvenes nőt szexre, mint harmincast?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy sokkal könnyebb a negyvenes nőkkel és több a sikerem ott.

25/F


2016. nov. 24. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Miért van az, hogy huszonéves férfiként előbb szerzek egy tini lányt szexre vagy akár kapcsolatra, mint egy huszonévest?
2016. nov. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 October15 ***** válasza:
0%
1.: Azért mert egy tinilányt egy nem szellemileg visszamaradott ember legyen bármilyen nemű kb 3 tőmondatból rávesz bármire?
2016. nov. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
ismerős a "problémád" kérdező :) biztos férfias és érett vagy teis, ez pedig vonzó számukra
2016. nov. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Kamu
2016. nov. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Abban a korosztályban rengeteg az elvált, páratlan nő
2016. nov. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Velük jobban megtalálod az összhangot. Van aki nálánál fiatalabbak jön ki jól. Van ilyen.
2016. nov. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Azért mert egy tinilányt egy nem szellemileg visszamaradott ember legyen bármilyen nemű kb 3 tőmondatból rávesz bármire?"


Tisztelet a kevés kivételnek! ;)

2016. nov. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nagyon fura válaszok születtek.


Én arra gondoltam, miközben a kérdés feltevése óta elgondolkoztam, hogy a 30-as nők még legtöbbször párt keresnek, férjet és olyan embert akiknek gyereket szülhetnek. (Legalábbis a szinglik, éppen elérhetőek (akikkel ismerkedem)). És nyilván van egy tippjük, hogy egy húszas évei elején-közepén lévő férfivel eltérő vágyaik vannak.


A 40-es nők pedig akik szabadok, azok már főleg elváltak, túl vannak gyerekeken, kapcsolatokon, válásokon legtöbbször. Nem azt mondom, hogy mindük csak egy dugást keres, de sokkal kevesebb illúziójuk van arról, hogy olyan férfit keresnek, akivel az egész életüket leélnék. Pár szép hónap vagy év, bármiféle illúzió nélkül jó nekik.

2016. nov. 24. 16:43
 9/9 anonim ***** válasza:
30-as nőként, aki nem akar gyereket, bárcsak 25 éves fiúk keresnének, mert nekem meg ez a korosztály jön be, a huszonéveseke második fele. Bezzeg engem senki nem akar :/
2022. okt. 23. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!