Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy vadidegen nő felajánlotta,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy vadidegen nő felajánlotta, hogy szeretne lefeküdni velem. Nem szereti a komoly kapcsolatot, hanem csak alkamit szeretne. Szerintetek lehet valami csapda ebben?

Figyelt kérdés
Tinderen ismertem meg, megkerdezte mi a szandekom, és mondta hogy ő dugni szeretne. Tooem viszonylag messze van, de aztmondta ha odautazok akkor csinálhatjuk. Szerintetek van valami hátsó szándéka? Vagy tenyleg csak szexelni akar?

2016. nov. 26. 00:36
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
74%

#4:


Haver ,nagy arc vagy!

Szimpatikus!

2016. nov. 26. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
43%
Tuti hátsó szándéka van. Egy átlagos nő nincs rászorulva, hogy így vadásszon farokra.
2016. nov. 26. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
66%
Nekem is tetszett a 4-es!:)))
2016. nov. 26. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Nekem már több tucat szexkapcsolatom volt tindernek köszönhetően, szóval nem kell úgy parázni. :)

20/F

2016. nov. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Nyiregyháza ? GUSZEV. Menj csak.
2016. nov. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Áhh, az ilyen nem éri meg. Aztán meg majd kiderül, hogy nem is ott lakik, vagy mikor már ott vagy, akkor "épp nem ér rá".


Sztem könnyen találsz majd közelebbit.

2016. nov. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi volt. Szerintem a legrosszabb, ami történik,hogy valahogy nem jöttök be mégsem egymásnak és utaztál egyet. De azért lehet kicsit megérné írogatni még, hogy van e összhang, nem testileg, hanem egyáltalán. Hogy ne csak egy hideg ba.szás legyen.
2016. nov. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Szerintem hihető.

Írd meg mi volt :)

2016. nov. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

"Nekem már több tucat szexkapcsolatom volt tindernek köszönhetően, "


Itt a másik Benedek Elek.

2016. nov. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

#19-es Tesó attól, hogy te béna vagy az nem azt jelenti másnak nem jöhet össze. ;)

#14-es voltam.

2016. nov. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!