Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Huszonévesként negyvenes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonévesként negyvenes partnert keresek. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Próbálkoztam már számtalan helyen a neten, de csak egy randiig jutottunk. Általában rohadtul elfoglalt mindenki, kéthetente egy találkozót sikerülne összehozni, de nekem nincs kedvem hónapokig várni, amíg összejön az első szex. Nem egyéjszakást keresek, de azért vannak szexuális vágyaim, amiket nem hónapok múlva szeretnék kiélni. Személyesen nem véletlenül nem ismerkedek ezzel a korosztállyal, a legtöbben kapcsolatban vagy házasságban élnek, úgyhogy így még több lenne a kudarc. Szerető nem leszek, hivatásoshoz meg nem fogok menni, mert nekem a szex a kölcsönösségről szól. Van valami esélyem?
2016. nov. 26. 14:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pasi vagy csaj vagy?
2016. nov. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Huszonévesként negyvenes partnert keresek. <-ezt
2016. nov. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Pasi.
2016. nov. 26. 15:02
 4/11 anonim ***** válasza:
Azt, hogy türelmetlen vagy. Lássuk be, igencsak speciálisak az igényeid. A negyvenes szingli nők halmaza ugyan elég nagy, de tapasztalataim szerint közülük nagyon kevesen keresnek 20 évvel fiatalabb szexpartnert. Idő és türelem kell hozzá, hogy találj ilyet.
2016. nov. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jó, de addig mit kezdjek magammal? Úgy érzem, szétrobbanok, annyira kanos vagyok. :D
2016. nov. 26. 15:07
 6/11 Senki Alfonz ***** válasza:

Szerintem ( bocs, nem oltalak , komoly véleményem ) esélytelen vagy , hacsak nem fogsz ki egy kiégett agyonhasznált éppen szingli egyedülálló csajt .

Én is pont 40 vagyok ( pasi) , és el se m tudom képzelni hogy elhagynám a családomat bármilyen szupikispunciért .....

2016. nov. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Míg nem találsz megfelelő partnert, mégiscsak próbálkozz szeretőként. Nagyobb esélyed lenne a szexre.
2016. nov. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha azért akarsz ismerkedni, mert kanos vagy, akkor ne csodálkozz, hogy nem sikerül. Hiába akarsz "utána" komoly kapcsolatot. Ez a kanosság igencsak taszító. Másrészt egy 40 éves nőnek bizony elfoglaltabb az élete mint egy 20 éves kisfiúnak, ha ezt nem tudod elfogadni akkor nem vagy elég érett hozzájuk. Tehát nem a koroddal van itt a baj, hanem a viselkedéseddel. Én ugyan nem vagyok 40 éves, de ha annyi leszek, simán el tudom képzelni, fiatalabb férfival járjak, de biztos nem olyannal aki így viselkedik.
2016. nov. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem is ismersz, de elítélsz, és még te mondod, hogy nem vagyok elég érett? Mellesleg 27 vagyok, nem 20 és 20 évesen se kisfiú már az ember. A kanosság taszító? Akkor minden férfi taszító? Minden férfi kanos, legfeljebb jól titkolják...
2016. nov. 26. 16:35
 10/11 anonim ***** válasza:

1.Öltözz fel elegánsan. Nem kellenek százezres ruhák, de azért ne legyél slampos sem.( pl. farmer sportzakóval már elég).

2.Ne hozd fel témának a szexet. Mutass érdeklődést iránta, kérdezz róla, lássa, hogy tényleg meg akarod ismerni. Közben azért te is beszélj magadról. Ha felhoz más témát,érdekeljen a mondanivalója és ne neked is legyen véleményed róla. Attól nincs idegesítőbb ha egy randin "beleolvadsz a környezetedbe", tehát bármit mond, te csak annyit mondasz rá,hogy szerinted is úgy van.És gondolom mondanom sem kell, hogy kerüld a fárasztó témákat,pl.exek,munkahelyi gondok,hogy milyen nehéz ma ismerkedni és egyéb panaszkodások.Ketten vagytok,egymásról szóljon az este/délután ne a gondjaitokról.

3.A végén ne nyomulj,ne érezze,hogy neked ez dögunalom volt és alig vártad,hogy véget érjen és rátérhess a szexre. Pl.udvariasan felajánlhatod hogy hazaviszed vagy ilyesmi,de legyél túl rámenős.Tudja,hogy erre is sor fog kerülni,és majd eldönti, de ha látja,hogy csak azt akarod azzal lehet elriasztod.

4.Legjobb ha mindezt olyan kedvéért csinálod aki tényleg érdekel.Ne használj ki senki,játsz tiszta lapokkal.


Nagyjából ennyit tudok mondani,ezek a dolgok riasztják el elsőre a nőket.Azt neked kell tudnod,hogy pontosan miben vagy gyengébb,mit szeretnél változtatni.

2016. nov. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!