Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mondjatok pózokat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjatok pózokat?

Figyelt kérdés

Szeretnénk valami újat kipróbálni. Lehetőség szerint olyat, aminél a nőnek "több esélye" van elmenni..

Ne legyen túlságosan akrobatikus, de ezeket az alapokat már próbáltuk, mint a misszionárius, kutya, kiskifli-nagykifli, lóvagló, meg ilyeneket..

Kérlek segítsetek, mert ezek egyikénél sem sikerült még egyszer sem elélveznem..

18/L



2016. nov. 26. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:
69
2016. nov. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt is próbáltuk már. Én szeretem, bár elmenni ezáltal se tudok, meg a párom nem is nagyon szeret se nyalni, se ha sz*pják..
2016. nov. 26. 17:33
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor valamit nem jól csináltok. Próbáld meg "irányba állítani" a barátod. Ki kell tapasztalni, hogy hol és hogyan a legjobb neked. Aztán ha megvan, akkor segíts neki. Vagy segíts magadon és izgasd magad közben.
2016. nov. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A "hogyan a legjobb nekem"-re keresem a választ, ezért is szeretnék minél több pózt kipróbálni. Mert az eddigi pózoknál bárhogy próbálkoztunk(akár én nyúltam magamhoz, akár a párom kezei mozogtak), nem volt még jó..:/
2016. nov. 26. 17:41
 5/10 anonim ***** válasza:
Póz
2016. nov. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hajrá!


[link]

2016. nov. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Daidalosz ***** válasza:
A rodeo. Attol biztos, hogy elmegy. 😉
2016. nov. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez aranyos..

Ne figurázni akarj, előbb tanuljátok meg, hogy mit hogy kell érinteni, nyalni és szopni! Ne reszeljetek, az a baj! Az érzelemmentes, kattogós, össze-vissza váltogatós szex az szenvedés, nem móka! Attól nem fogsz elmenni!

Ismerd meg a partnert, ne csak várd a csodát!

2016. nov. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Kinley_Queen ***** válasza:

Sztem nem a pózokon múlik. Próbáljátok meg lassabban az elején

. Irányitsd a barátod hogy neked mi a jó. Izgasson a kezével, nyelvével és amikor màr teljesen beindultál akkor induljon az igazi menet.

2016. nov. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Google a barátod
2016. nov. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!