Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a teendő ilyen esetekben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő ilyen esetekben?

Figyelt kérdés
Tegnap kegyetlenül megujjazott a párom.Ő szereti a vad szexet és így látszott rajta hogy tényleg nagyon élvezte már azt is ha csak nekem csinálhatta.Nem szóltam neki,mert nem akartam elrontani az örömét de hihetetlenül fájt.Mikor hazértem láttam a bugyimon vérnyomokat(már nem vagyok szűz az nem lehet) és a nagyajkam meg a kisajkam is a kétszeresére duzzadt.A pisilés is eszméletlenül csíp.Mit ajánlotok rá?Meg az is érdekelne hogy mit tegyek olyan esetben,ha egyszerűen képtelen vagyok annak a férfinak nemet mondani bármire is aki tetszik.Ez is nagyon fájt és inkább a gyengédebb dolgokat szeretem de nem szóltam.Egyszerűen félek hogy ha nemet mondok akkor elhagy.Köszönöm előlre is a válaszaitokat/tanácsaitokat.

2016. nov. 27. 12:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
18%
Meg kell neki mondani, hogy az ánuszodat ujjaza!
2016. nov. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hahó!, te nem egy szexuális tárgy vagy, szólj neki. Valószínű nem illik össze a szexualitásotok, keress megfelelőt magadnak, pl. aki gyengéd típus...
2016. nov. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Azt nem szeretne egyikunk se :)
2016. nov. 27. 12:36
 4/14 A kérdező kommentje:
De magát mint embert hihetetlenül szereztem :(és nem akarom amiatt elveszteni hogy én nem bírom a kemény szexet.
2016. nov. 27. 12:37
 5/14 Orultseg123 ***** válasza:
100%

Hat azt tanacsolom ne szexelj mig el nem mulik ez a "csipos" erzes. Sima kamillateaval oblogesd magad reggel, vagy este.


Mondj egyszruen nemet ha nem akarsz valamit, vagy nem esik joo. Neki az a fontos hogy te elvezd leginkabb. Tegnap bizoynara azt hitte elvezed es azert csinalta ugy. MONDJ NEMET. Ha szeret nem fog elhagyni.

Te sem hagynad el pl. ha le akarnas szopninaz este, es nem engedne. (Kicsit hulye pelda:))) )

2016. nov. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Orultseg123 ***** válasza:
100%
Le akarnad szopni az este*!
2016. nov. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Mást nem tudsz tenni, mint, hogy SZÓLSZ! Sosem fogom megérteni, hogy mi visz rá egy nőt arra, hogy ne jelezze a partnerének, ha neki már nem kellemes az együttlét. Egyszerűen merj kommunikálni! Nekem soha meg sem fordult a fejemben, hogy bármit is hagynom kellene, ha már rossz érzést okoz. S hidd el, egy normális pasi abban a pillanatban reagál is a kérésedre, amint jelzed felé.

33/N

2016. nov. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen feltetlenul kiprobalom :) Amugy tudni kell rola hogy regen nem volt ennyire "vad beallitottsagu" csak a volt baratnoje mondta neki hogy lehetne vadabb es azota ilyen.Minden ilyenre beindul pl ha harapom a szajat vagy kisziom a nyakat vagy karmolom vagy attol is ha o csinalja ezeket nekem :/ Szoval lehet a legmelyen ott van a gyengedseg csak nemtudom hogy lehetne ezt elocsalogatni
2016. nov. 27. 12:41
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó tanács

Régebben én sem mertem nagyon nemet mondani... szerettem volna, hogy a páromnak minden igényénél örömet tudjak okozni neki, még ha az nekem kényelmetlenséget vagy pl nagy időkiesést okoz (mert más dolgom lenne)

Aztán egy idő után betelt a pohár és nemet mondtam, ha nem értem rá, vagy nagyon nem volt kedvem... és lőn, a kapcsolatunk stabilizálódott!:D

Ha vállalod a saját dolgaidat, vagyis nemet mondasz arra, ami neked nem tetszik, akkor veszel részt a kapcsolatban. Ha a barátod téged szeret, akkor szeretné tudni a véleményedet. Ha magát szereti, akkor csak a sajátját akarja visszahallani.

PÁRkapcsolatban ketten vagytok! Mondj nemet, ha valami nem jó, és hidd el, jobb lesz a kapcsolat!:)


Vagy csak gondolj bele... tiszta seb most a pinád, azzal most nem lehet szexelni egy ideig amíg be nem gyógyul... hogy mondod el ezt a barátodnak?

"-de miért nem?

-mert a múltkor véresre karmoltad, baromira fájt"

Olyan, mint pofon kéjelgés közben. Ő azt hitte ez jó neked, erre rájön, hogy csak ártott neked... ez rombolja a sikerélményét és a szexuális "bátorságát", miután nem csak hogy nem jött rá, hogy ez nem jó neked, de még konkrétan sérülést is okozott úgy, hogy észre se vette. Ez neki sem jó, neked sem jó.

Ezért mondj nemet!

2016. nov. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
Menj nőgyógyászhoz,mert ha az itteniekre hallgatsz még rosszabb is lehet a helyzeted.
2016. nov. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!