Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek hogy ment az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek hogy ment az első sz. Pás?

Figyelt kérdés
Gondolom elsőre senkinek sem megy jól, de eléggé félek hogy elrontok valamit és a barátomnak nem lesz jó, amit csinálok.

2016. nov. 28. 16:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
Én 15 voltam egy buliban, egész jól sikerült szerintem.:D
2016. nov. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%
Büszke lehetsz magadra, hogy 15 évesen már fsz járt a szádban. :D
2016. nov. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%
2-es dumája várható volt.
2016. nov. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Nekem egyszer azt mondták, hogy a "sz.r sz.pás is jó sz.pás" :DDDD
2016. nov. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Hát szerintem meg nem. Van aki tud és jó is, van aki nem tud, de meg is látszik, hogy szar. Ha pl fogazik, akkor megnézném, hogy mennyire lenne jó a szar szopás :)
2016. nov. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Szarul:D
2016. nov. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Tekintve, hogy nem a srácnak lesz tele a szája tud szólni, ha valami nem jó, tud közben irányítani/segíteni, hogy neki hogyan esik jól.
2016. nov. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%
15 voltam, a szerelmemnek csináltam először, és azt mondta hogy nem hiszi el hogy nekem az első volt. Pedig de :) egyszerűen ráéreztem, és szerettem/szeretem is csinálni neki :)
2016. nov. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
A barátom is szűz és még egyikünknek sem volt semmi eddig illetve csak tapi meg csók.
2016. nov. 28. 18:33
 10/16 anonim ***** válasza:
80%

Az exem rászorította a fejem, hogy csináljam. Aztán húsz perc után közölte, hogy jó szar voltam, és inkább megdugott (nem véletlenül ex).


A páromnak fél évébe telt, mire rá tudott venni, hogy próbálkozzak, és furcsa, ő nem elvárt, hanem instruált, és sikerült elsőre majdnem elvinnem (csak végül máshogy akarta befejezni). És azóta is sokszor játszok vele így előjáték alatt - annyi, hogy mindig leállít a vége előtt, de az már mellékes.

2016. nov. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!