Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elfogadnád a felajánlott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadnád a felajánlott összeget? Egy nagyon vonzó nőt képzelj magad elé, akivel hosszan szemezel. Úgy látszik nagyon beindult rád, beletúr a hajába, megnyalja az ajkát. Különleges illat árad a levegőben feléd.

Figyelt kérdés

Majd a hölgy elindul feléd. Mondanivalója lényege, hogy egy kifejezetten magas összeget ajánl fel számodra, ha vele töltöd az estét az ágyában. Maradjunk annyiban, hogy nincs semmi mögöttes tartalom. A nő normális. Tényleg nőkre jellemző nemi szerve van. Nem férfi volt, és most nővé lett az operációs segítséggel. A kandikamera után sem kell sandítanod. Tehát a szituáció teljesen valós, nem tartalmaz semmi szívatást. Viszont, arra gondolsz hogy te a kétszeresét is megadnád, hogy veled legyen (ha anyagi forrásod lehetővé tenné /erre a szituációra vonatkozik, tudjuk hogy gazdag vagy/) Eldogadnád az összeget? 1. Igen. 2. Nem. 3. Talán. 4. Nem tudom. 5. Tuti. Miért igen? 1. Mert hízelgő. 2. Jól jön egy kis mellékes. Miért nem? 1. Szégyelném magam. 2. Nem érek annyit. Ha egy mód van rá, ne degradáljuk le a kérdést, és a kérdezőt. Köszönjük.

(Nem tudom, hogy legális-e a kérdésem, de véleményem szerint jobb az aninal-szexnél. Ha mégis irányelvekbe ütközik a kérdésem. Elnézést kérek. 36F)



#Kísértés;
2016. nov. 29. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha egy novel megvan a kémia, pont lesz.rom a pénzét. O kell és kész.
2016. nov. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1

1

2016. nov. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1 és 2. Mondjuk a valóságban nincsen olyan, hogy biztosan tudom, hogy nincs szívatás, és gyanakodnék, szóval a valóságban a válaszaim "Nem" és "Mert túl szép ahhoz, hogy igaz legyen, biztos van valami csavar" lennének. De legalábbis megpróbálnám kipuhatolni a motivációit előtte.
2016. nov. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem fogadnék el lánytól pénzt szexért ha nekem bejön.

Ha olyan csaj aki nem tetszik de velem akar dugni, akkor attól viszont igen. :D

2016. nov. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!