Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért olyan hihetetlen a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan hihetetlen a pasiknak, hogy nem szeretem ha nyalnak, de cumizni imádok és nagyon felizgat? Vagy csak én vagyok igy ezzel?

Figyelt kérdés

Nem értem ez miért hihetetlen, de sokak akikkek nyiltan beszélek a szexről, teljesen le vannak döbbenve. Nők és férfiak is.

Mélytorkozni is szeretek, szerencsére nem vagyok sem könnyezős,sem fulladós típus..

Barátnőim legtöbbje pont hogy azt szereti ha őt nyalják, de cumizni nem szeretnek, mélytorokról meg csak rosszat gondoknak.

Ennyire kirivó nem lehet a különbség.


2016. nov. 30. 00:03
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
83%
Sok pasi imádna téged! F.
2016. nov. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
50%

Még nem találkoztam olyannal aki szívesen mélytokozott. Többség ha a makkot bekapja az neki már mélytorok.

Olyannal sem találkoztam aki nem szerette ha nyalják, vagyis olyannal igen aki semmit nem szeretett, nyalást sem.

2016. nov. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
40%

Mélytorok?

No comment.

2016. nov. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
54%
barátnőid nem szeretnek cumizni,na ezért fogják őket megcsalni olyannal mint te vagy.
2016. nov. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
66%
álomnő vagy hidd el,mi is igy szeretjük mert imádunk szopatni.a legjobb.
2016. nov. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Első: Köszi :)

Második: én mélytorok alatt nem a makk bekapását értem, hanem pl a párom 20-21centis f...ának tövig bekapását, ugy hogy közben akár a nyelvemmel a gojsziját is 'megnyalom'!

Nem vagyok sem könnyezős, sem fulladó tipus és rengeteget olvastam anno a helyes mélytorok teknikáról, aki nem tudja a taktikát arról elhiszem, hogy nem tudja élvezni.

Hozzáteszem engem az is izgat fel benne nagyon, hogy látom és hallom a párom mennyire élvezi ezt :)

2016. nov. 30. 00:25
 7/30 A kérdező kommentje:
3as, mi a bajod a mélytorokkal?
2016. nov. 30. 00:27
 8/30 anonim ***** válasza:
Hát én se hiszem el.. Hány éves vagy?
2016. nov. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
30éves vagyok. És tényleg nem szeretem, ha nyalnak, de nem tudom miért. Lehet eddig nem volt kellő jo tapasztalatom etéren,és már eleve "elutasitom". A kezével viszont nagyon tudom élvezni egy férfi 'munkáját'
2016. nov. 30. 00:43
 10/30 anonim ***** válasza:
79%
És ezt másoknak miért nehéz elhinni? Xd
2016. nov. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!